Adobe Audition  یک ویرایشگر صوتی قدرتمند و حرفه‌ ایی است، اگر به صورت حرفه ای و حتی مبتدی با صدا کار می کنید حتما با Audition آشنا هستید.این نرم افزار توانایی انجام انواع عملیات ویرایشی را روی فایل‌ های مختلف صوتی دارد. این نرم افزار در مراکز آموزشی و حتی کتب درسی به عنوان نرم افزار پایه تدریس می شود زیرا علاوه بر حرفه ایی بودن، انتخاب مناسبی برای آموزش های پایه است. اگر برای نصب و فعال سازی این نرم افزار نیاز به راهنمایی دارید با آموزش نصب Audition با سیجی کوک همراه باشید.

دانلود نرم افزار Audition

از لینک زیر می توانید همیشه جدید ترین ورژن نرم افزار Audition را به همراه ورژن های قدیمی تر دانلود کنید، راهنمای نصب برای همه ورژن های که در سایت ما قرار می گیرید در ادامه همین مطلب قرار دارد.

دانلود تمامی ورژن ها: دانلودAuditio

آموزش نصب Audition 2022 v22.4.0.49 x64

  • برای دانلود فایل های از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید. (راهنمایی نیاز دارید؟ آموزش دانلود منیجر را در انتهای این مطلب ببینید. )
  • فایل های دانلود شده را با نرم افزار winrar از حالت فشرده خارج کنید. ( راهنمایی نیاز دارید؟ آموزش winrar را در انتهای این مطلب ببینید. )
  • از درون پوشه Setup فایل Setup.exe را اجرا کنید و منتظر نصب نرم افزار بمانید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
  • به هیچ عنوان نرم افزار را آپدیت نکنید.
  • نرم افزار بدون هیچ محدودیتی فعال شده و قابل استفاده است.

آموزش استفاده از دانلود منیجر و winrar

برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید، اگر با دانلود منیجر آشنایی ندارید، آموزش دانلود منیجر را ببنید.

برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده ( اکسترکت کردن فایل ها) از نرم افزار winrar استفاده کنید، اگر با winrar آشنایی ندارید، آموزش winrar را ببنید.

پرسش و پاسخ و رفع اشکال

امیدوارم این آموزش کاربردی برای شما مفید بوده باشد، اگر سوالی دارید یا راهنمایی نیاز دارید در کامنت های همین پست ارسال کنید حتما بررسی خواهد شد.

این مطلب را هم ببینید: آموزش نصب VRay در رویت