پریمیر [ Premiere Pro ] یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های ویرایش ویدیو و تدوین حرفه ای است، فیلم سازان زیادی از تمام دنیا مراحل ویرایش، تدوین و اصلاح رنگ و نور ویدیو های خود را با استفاده از امکانات فوق العاده و سریع این نرم افزار انجام می دهند. اگر برای نصب و فعال سازی این نرم افزار محبوب نیاز به راهنمایی دارید با آموزش نصب پریمیر همراه سیجی کوک باشید.

دانلود نرم افزار پریمیر

از لینک زیر می توانید همیشه جدید ترین ورژن نرم افزار Premiere Pro را به همراه ورژن های قدیمی تر دانلود کنید، راهنمای نصب برای همه ورژن های که در سایت ما قرار می گیرید در ادامه همین مطلب قرار دارد.

دانلود تمامی ورژن ها: دانلود پریمیر

آموزش نصب پریمیر Premiere Pro 2022 v22.4.0.57 x64

  • برای دانلود فایل های از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید. (راهنمایی نیاز دارید؟ آموزش دانلود منیجر را در انتهای این مطلب ببینید. )
  • فایل های دانلود شده را با نرم افزار winrar از حالت فشرده خارج کنید. ( راهنمایی نیاز دارید؟ آموزش winrar را در انتهای این مطلب ببینید. )
  • با کلیک روی Setup.exe نصب نرم افزار را شروع کنید.
  • برای اینکه تایپ فارسی در نرم افزار برای شما فعال باشید، از پنجره شروع نصب، قسمت انتخاب زبان گزینه “English یدعم العربیه” را انتخاب کنید.
  • نصب را ادامه دهید و منتظر پایان باشید.
  • نرم افزار از پیش فعال شده است، می توانید نرم افزار را بدون محدودیت اجرا و استفاده کنید و کار خاص دیگری لازم نیست.
  • نکته: به هیچ عنوان نرم افزار را آپدیت نکنید.

حتما ببینید: دانلود پروژه آماده پریمیر

آموزش استفاده از دانلود منیجر و winrar

برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید، اگر با دانلود منیجر آشنایی ندارید، آموزش دانلود منیجر را ببنید.

برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده ( اکسترکت کردن فایل ها) از نرم افزار winrar استفاده کنید، اگر با winrar آشنایی ندارید، آموزش winrar را ببنید.

آموزش قرار دادن نرم افزار در فایروال ویندوز

نکته: برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک در نصب بعضی از نرم افزار ها نیاز هست دسترسی نرم افزار به اینترنت را از طریق فایروال ویندوز بلاک و قطع کنیم و نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار بدهید. ( راهنمایی نیاز دارید؟ آموزش قرار دادن نرم افزار در فایروال ویندوز و قطع دسترسی برنامه به اینترنت را ببینید ) .

نکته: اکثر آنتی ویروس ها (Internet Security و Total Security) دارای فایروال می باشند که در صورت نصب، فایروال ویندوز غیر فعال می شود و می بایست نرم افزار را به فایروال آنتی ویروس جهت جلوگیری از دسترسی به اینترنت معرفی کنید. اگر از آنتی ویروس خاصی استفاده می کنید ، باید طبق تنظیمات آن آنتی ویروس این کار را انجام بدهید.

پرسش و پاسخ و رفع اشکال

امیدوارم این آموزش کاربردی برای شما مفید بوده باشد، اگر سوالی دارید یا راهنمایی نیاز دارید در کامنت های همین پست ارسال کنید حتما بررسی خواهد شد.

این مطلب را هم ببینید: آموزش نصب فتوشاپ