در پریمیر می توانیم بدون واسطه و به صورت مستقیم فارسی تایپ کنیم و این کار بسیار ساده است، اگر شما هم مشکل تایپ فارسی در پریمیر دارید و یا می خواهید پروژه های آماده پریمیر را فارسی سازی کنید، ویدیو آموزش فارسی نویسی در پریمیر دقیقا همان آموزشی هست که باید ببینید. با سجی کوک همراه باشید در آموزش تایپ فارسی در پریمیر و رفع مشکل تایپ فارسی پریمیر ….

ویدیو آموزش تایپ فارسی در پریمیر

خوب احتمالا برای شما هم پیش آمده که هنگام تایپ فارسی در نرم افزار پریمیر حروف به صورت برعکس، نامرتب و به صورت جدا از هم تایپ می شوند، راه حل این مشکل بسیار ساده است، همچنین اگر بخواهید یک پروژه آماده پریمیر را فارسی سازی کنید، احتما با مشکل تایپ فارسی روبه رو شده اید، این ویدیو راهنمای رفع تمامی این مشکلات در پریمیر است و همه تکنیک ها برای همه ورژن ها به صورت کامل توضیح داده شده است.

پاسخ به سوالات متداول در آموزش فارسی نویسی در پریمیر

آیا می توانیم در پریمیر مستقیم و بدون واسطه فارسی تایپ کنیم؟

بله! به صورت مستقیم می توان در تمامی پروژه های که در پریمیر شما شروع شده باشد، می توانید فارسی تایپ کنید،فقط کافی است یک آپشن ساده در پریمیر برای این مورد را فعال کنید که در ویدیو توضیح داده شده است.

برای فارسی سازی پروژه آماده پریمیر انگلیسی باید چه کار کنیم؟

شما در پروژه های خودتان به صورت مستقیم می توانید فارسی تایپ کنید، اما پروژه های آماده به دلیل اینکه در محیط پریمیر دیگر ساخته شده اند، تایپ فارسی در آن ها دچار مشکل به هم ریختگی می شود، که یک راه حل ساده دارد با استفاده از نرم افزار واسط فارسی نویسی که در ویدیو به صورت کامل طرز فارسی سازی پروژه آماده پریمیر توضیح داده شده است.

آیا می توانم با هر فونتی در پریمیر فارسی تایپ کنم؟

بله سلطان شما می توانید از هر فونت فارسی استانداردی که روی سیستم خود نصب می کنید، برای تایپ متن از آن استفاده کنید.

از کجا پروژه آماده پریمیر دانلود کنیم؟

پروژه های آماده یک راه حلی سریع و آسان برای ساخت یک ویدیو خلاقانه و حرفه ای در هر موضوع و سبکی است، حالا که نحوه فارسی سازی این پروژه ها را هم یاد گرفته اید، به راحتی می توانید هر ویدیو در هر موضوعی را در کمترین زمان ممکن ایجاد کنید، از دسته بندی پروژه آماده پریمیر در سایت CGKOK به یکی از بزرگترین آرشیو های پروژه پریمیر در ایران دسترسی دارید و می توانید هر پروژه آماده ای را از آن دانلود کنید.

همچنین در یک ویدیو دیگر نحوه ویرایش و کار با پروژه آماده پریمیر به صورت کامل توضیح داده شده است که در لینک زیر می توانید این آموزش را ببینید.

آموزش استفاده از پروژه آماده پریمیر

ابزار های واسط برای تایپ فارسی در پریمیر

خوب در ویدیو آموزشی، نحوه فارسی نویسی بدون واسطه و به صورت مستقیم در پریمیر را توضیح داده ایم و می توانید از آن روش ها استفاده کنید ،اما اگر به هر دلیل مشکلی وجود داشت، ما چند ابزار واسطه هم در ویدیو معرفی کرده بودیم که می توانید در ادامه این ابزار ها را دانلود و برای تایپ فارسی از آنها استفاده کنید.

نرم افزار LeoMoon ParsiNegar

با استفاده از این نرم افزار بسیار عالی می توانید در هر برنامه گرافیکی بدون مشکل فارسی تایپ کنید، نحوه کار با این نرم افزار در ویدیو آموزشی همین پست توضیح داده شده است.

معرفی تعدادی از دسته بندی های دانلود پروژه آماده پریمیر در سیجی کوک

پروژه پریمیر اسلایدشو

پروژه های حرفه ای و آماده برای ساخت اسلایدشو تصاویر و ویدیو ها را می توانید از این دسته بندی دانلود کنید.

پروژه پریمیر اسلایدشو

پروژه پریمیر تیزر تبلیغاتی

پروژه های مربوط به ساخت تیزر و کلیپ های تبلیغاتی مختلف برای معرفی محصول و خدمات را از این بخش می توانید دانلود کنید.

پروژه پریمیر تیزر تبلیغاتی

پروژه پریمیر اینستاگرام

پروژه های اختصاصی برای ساخت پست و استوری حرفه ای اینستاگرام را از این بخش می توانید دانلود کنید، این پروژه ها برای تمامی موضوعات از یک ویدیو بلاگ تا فروش محصول کاربرد دارند.

پروژه پریمیر اینستاگرام

پروژه پریمیر تیتراژ و تیزر فیلم

اگر برای ساخت تیتراژ و تیزر فیلم به دنبال پروژه های آماده خلاقانه و حرفه ای هستید حتما این بخش از پروژه های آماده پریمیر سیجی کوک را دنبال کنید.

پروژه پریمیر تیتراژ و تیزر فیلم

پرسش و پاسخ و رفع اشکال

اگر سوالی در این زمینه دارید می توانید در بخش کامنت های همین پست ارسال کنید، حتما بررسی و پاسخ داده خواهد شد، اگر نظری در این مورد دارید یا اطلاعات خاص دیگری که به این مطلب بتوانید اضافه کنید حتما در بخش کامنت ها برای ما ارسال کنید.

این مطلب را هم ببینید: آموزش فارسی نویسی در افترافکت