دانلود منیجر (Internet Download Manager) یا همان (idm) یکی از مهمترین و کاربردی ترین نرم افزار های تخصصی جهت مدیریت دانلود از اینترنت است، نرم افزاری پیش نیاز و ضروری که روی هر سیستمی نیاز به این نرم افزار خواهیم داشت و همه کاربران اینترنت بهتر است کارکردن با این نرم افزار را بلد باشند. یکی از مهمترین کار های که همه ما معمولا انجام می دهیم دانلود از اینترنت است،در واقع ما با دانلود از اینترنت چیزی را روی سیستم خود دریافت می کنیم، این دانلود می تواند شامل هر چیزی باشد، یک فایل، نرم افزار، بازی، فیلم، کتاب و هر چیزی دیگری که قابل دانلود باشد، برای اینکه این دانلود را با امکانات بهتر، مدیریت شده و با بهترین سرعت ممکن انجام دهیم نیاز به یک نرم افزار جانبی مانند (idm) داریم که در حال حاظر بهترین نرم افزار مدیریت دانلود است. من زانیار فتحی هستم و در ویدیو آموزش دانلود منیجر (آموزش Internet Download Manager) این نرم افزار مهم و کاربردی را به صورت کامل برای شما توضیح داده ام و نحوه کار با آن، دانلود و مدیریت کردن دانلود ها با این نرم افزار را در یک ویدیو کوتاه آماده کرده ام، در این ویدیو همچنین مدیریت دانلود در گوشی های موبایل اندروید و ios را توضیح داده ام و برای سیستم عامل مک هم یک راهنمای کوتاه برای شما قرار داده ام، با سیجی کوک همراه باشید…

در ویدیو آموزش دانلود منیجر – Internet Download Manager چه مواردی توضیح داده شده است:

آموزش Internet Download Manager نسخه ویندوز:

در بخش اول آموزش نرم افزار idm که بهترین و کاربردی ترین نرم افزار مدیریت دانلود برای ویندوز می باشد را صفر تا صد به صورت کامل توضیح داده ایم، این نرم افزار همچنین پراستفاده ترین نرم افزار مدیریت دانلود می باشد و تقریبا اکثر کاربران از این نرم افزار برای دانلود از اینترنت استفاده می کنند. بد نیست به چند ویژگی اصلی دانلود منیجر اشاره کنیم:

اهمیت دانلود با دانلود منیجر:

  • افزایش سرعت دانلود و بهینه سازی سرعت دانلود تا بیش از 10 برابر
  • امکان متوقف کردن دانلود و ادامه دانلود در هر زمان دیگری بدون از دست دادن حجم دانلود شده
  • امکان ادامه دانلود از هر جای که دانلود متوقف شده باشد به هر دلیلی مانند: قطع شدن اینترنت، قطع شدن برق، خاموش شدن سیستم و …
  • امکان مدیریت راحت و آسان فایل های دانلود شده در سیستم
  • امکان دسته بندی فایل ها و ارسال فایل های مشابه به فولدر اختصاصی در سیستم
  • امکان ایجاد لیست دانلود و دانلود تعداد زیادی فایل
  • امکان دانلود ویدیو و موزیک از هر صفحه ای که در آن ویدیو و موزیک وجود داشته باشد

از کجا نرم افزار Internet Download Manager را دانلود کنیم؟

در لینک دانلود Internet Download Manager (IDM) در سایت سیجی کوک همیشه می توانید جدیدترین ورژن این نرم افزار کاربردی برای ویندوز را دانلود کنید، در کنار لینک دانلود آموزش فارسی نصب و فعال سازی نرم افزار همیشه برای شما قرار داده می شود.

آموزش دانلود منیجر اندروید

با توجه به اینکه امروزه بسیاری از کاربران بیشتر فعالیت های اینترنتی خود را با گوشی های خود انجام می دهند، حتما بسیار از دانلود های خود را هم با گوشی موبایل انجام داده و از آن استفاده می کنند، به همین دلیل تصمیم گرفتم در ادامه ویدیو و بعد از آموزش idm در ویندوز یک اپلیکیشن مدیریت دانلود برای اندروید را هم توضیح بدهم،

Advanced Download Manager

ADV اپلیکیشنی که در این ویدیو آموزش آن را قرار داده ام، یک برنامه کاربردی برای مدیریت دانلود در اندروید است و تقریبا تمامی امکانات IDM ویندوز را در اندروید در اختیار ما قرار می دهد.

اپلیکیشن Advanced Download Manager تقریبا تمامی امکانات مورد نیاز برای مدیریت دانلود را در اختیار ما قرار می دهد، اما من چند اپلیکیشن دیگر برای این کار را نیز به شما معرفی می کنم تا در صورت نیاز این برنامه ها را نیز تست کنید. شما هم اگر اپلیکیشن خوبی سراغ دارید حتما در قسمت کامنت ها به ما و به بقیه معرفی کنید.

برای مشاهده و دانلود هر کدام از این اپلیکیشن ها در گوگل پلی روی نام آن کلیک کنید.

دانلود منیجر IOS و MAC

اپلیکیشن و نرم افزار های مشابه برای مدیریت دانلود هم برای IOS و هم برای MAC وجود دارد که در انتهای ویدیو آموزش دانلود منیجر چند مورد را خدمت شما معرفی کرده ام، همچنین با استفاده از نرم افزار جانبی CrossOver می توانید همین IDM ویندوز را روی مک هم نصب کنید و از تمامی امکانات آن استفاده کنید.

ویدیو آموزش دانلود منیجر – Internet Download Manager :

آموزش نحوه کار با تمامی مواردی که در بالا ذکر شده به صورت تصویری در ویدیو زیر موجود می باشد، برای آشنای کامل با مدیریت دانلود و دانلود بهینه حتما ویدیو آموزشی زیر را ببینید و برای دوستان خود هم ارسال کنید.

پاسخ به سوالات متداول در رابطه با ویدیو آموزش دانلود منیجر :

دانلود منیجر چیست؟

دانلود منیجر بهترین و کاربردی ترین نرم افزار مدیریت دانلود است و امکانات خوبی مانند: افزایش سرعت دانلود، امکان متوقف کردن و ادامه دادن دانلود و مدیریت فایل های دانلود شده را در اختیار ما قرار می دهد.

دانلود منیجر چه کاربردی دارد؟

با استفاده از دانلود منیجر می توانیم سریعتر و بهینه تر از اینترنت هر چیزی را دانلود کنیم، از هر جا دانلود ما به هر دلیل متوقق شود امکان ادامه دانلود وجود خواهد داشت و حجم دانلود شده از دست نخواهد رفت، امکان دانلود ویدیو و موزیک در هر صفحه ی اینترنتی را در اختیار ما قرار می دهد و دهها امکان فوق العاده دیگر

دانلود منیجر را از کجا دانلود کنیم؟

از بخش دانلود نرم افزار سایت سیجی کوک می توانید همیشه جدیدترین ورژن دانلود منیجر را همراه با آموزش نصب فارسی دریافت کنید.

دانلود منیجر برای اندروید هم موجود است؟

بله اپلیکیشن های زیاد با همین امکانات برای اندروید هم موجود است و امکان دانلود مدیریت شده در گوشی های اندرویدی را در اختیار ما قرار می دهند، در ویدیو آموزشی یک اپلیکیشن کاربردی برای اندروید هم آموزش داده شده است.

خوب ممنونم که با ویدیو آموزش دانلود منیجر – Internet Download Manager با من همراه بودید، می توانید سایر آموزش ها را از همین دسته بندی در سایت سیجی کوک مشاهده کنید و همچنین از بخش دانلود سایت سیجی کوک برای دسترسی به بزرگترین آرشیو CG و ابزار های طراحی در ایران استفاده کنید.

پرسش و پاسخ و رفع اشکال

اگر سوالی در این زمینه دارید می توانید در بخش کامنت های همین پست ارسال کنید، حتما بررسی و پاسخ داده خواهد شد، اگر نظری در این مورد دارید یا اطلاعات خاص دیگری که به این مطلب بتوانید اضافه کنید حتما در بخش کامنت ها برای ما ارسال کنید.

این مطلب را هم ببینید: آموزش winrar