اگر شما هم برای تایپ متن فارسی در افترافکت مشکل دارید ،یا می خواهید به صورت مستقیم در افترافکت بدون مشکل فارسی تایپ کنید، یااااا می خواهید پروژه های آماده After Effects را فارسی سازی کنید، این دقیقا همون آموزشی هست که باید ببینید. در ویدیو آموزش فارسی نویسی در افترافکت تمامی نکات برای رفع مشکل تایپ فارسی در افترافکت و تایپ مستقیم و بدون مشکل را خدمت شما توضیح داده ام ، همچنین نحوه فارسی سازی پروژه افترافکت انگلیسی را در این ویدیو کاملا بررسی کرده ایم و این یک آموزش کاربردی و و فوق العاده برای نرم افزار After Effects هست، با سیجی کوک همراه باشید…

ویدیو آموزش فارسی نویسی در افترافکت

حتما برای شما هم پیش آمده که در افترافکت فارسی تایپ کنید و حروف به صورت جدا از هم و نامرتب تایپ شود و این مشکل اصلی است که در این ویدیو رفع می کنیم، حل مشکل تایپ فارسی در افترافکت و همچنین فارسی سازی پروژه آماده افترافکت، برای این کار چند تکنیک و چند ابزار واسطه وجود دارد که همه آنها را در ویدیو بررسی کرده ایم.

پاسخ به سوالات متداول در آموزش تایپ فارسی در افترافکت

امکان فارسی نویسی مستقیم و بدون واسطه در افترافکت وجود دارد؟

بله! فقط با فعال کردن یک امکان ساده در افترافکت می توانید در پروژه های خودتان که از صفر در افترافکت خود استارت زده اید به صورت مستقیم فارسی تایپ کنید، بدون هیچ مشکلی، نحوه انجام این کار در ویدیو آموزشی توضیح داده شده است.

چطور یک پروژه آماده افترافکت انگلیسی را فارسی سازی کنیم؟

این سبک پروژه ها چون در محیط یک افترافکت ایجاد شده اند که فارسی نویس در آن فعال نبوده، با تایپ فارسی مشکل دارند، که یک راه حل ساده و خیلی سریع دارد که در ویدیو آموزشی توضیح داده ام، همچنین می توان از نرم افزار ها و اسکریپت های واسط هم برای تایپ فارسی در این پروژه ها استفاده کرد.

امکان استفاده از هر فونت فارسی در افترافکت وجود دارد؟

بله! شما هر فونت استاندارد فارسی که روی سیستم خود نصب کرده باشید را می توانید برای تایپ فارسی در پروژه های خود استفاده کنید.

از کجا پروژه آماده افترافکت دانلود کنیم؟

پروژه های آماده افترافکت به ما کمک می کنند در زمان بسیار سریع و به راحتی یک ویدیو خلاقانه و حرفه ای بسازیم و یا از پروژه های که المان های آماده را در اختیار ما قرار می دهند برای ساخت پروژه اختصاصی خود استفاده کنیم ، حالا که نحوه فارسی سازی این پروژه ها را یاد گرفته اید، می توانید از دسته بندی پروژه آماده افترافکت در سایت CGKOK به یکی از بزرگترین و کاملترین آرشیو های پروژه افترافکت آماده دسترسی داشته باشید و از پروژه های آماده لذت ببرید.

همچنین در یک ویدیو دیگر نحوه ویرایش و کار با پروژه آماده افترافکت به صورت کامل توضیح داده شده است که در لینک زیر می توانید این آموزش را ببینید.

آموزش استفاده از پروژه آماده افترافکت

ابزار های واسط برای تایپ فارسی در افترافکت

خوب در ویدیو آموزشی نحوه فارسی نویسی بدون واسطه و به صورت مستقیم در افترافکت را توضیح داده ایم و می توانید از آن روش ها استفاده کنید ،اما اگر به هر دلیل مشکلی وجود داشت، ما چند ابزار واسطه هم در ویدیو معرفی کرده بودیم که می توانید در ادامه این ابزار ها را دانلود و برای تایپ فارسی از آنها استفاده کنید.

نرم افزار LeoMoon ParsiNegar

با استفاده از این نرم افزار بسیار عالی می توانید در هر برنامه گرافیکی بدون مشکل فارسی تایپ کنید، نحوه کار با این نرم افزار در ویدیو آموزشی همین پست توضیح داده شده است.

اسکریپت واسط برای تایپ فارسی در افترافکت

این اسکریپت هم به شما کمک می کند تا در افترافکت فارسی تایپ کنید، نحوه کار آن بسیار ساده است، فونت های همراه اسکریپت را در فولدر FONT ویندوز کپی کنید تا نصب شوند، در افترافکت از منو File گزینه script و بعد run script را بزنید و آن را run کنید.

معرفی تعدادی از دسته بندی های دانلود پروژه آماده افترافکت در سیجی کوک

پروژه افترافکت تایپوگرافی

آرشیوی کاربردی از پروژه های آماده تایپوگرافی برای افترافکت که می تواند در پروژه های مختلف با موضوعات متنوع مورد استفاده قرار بگیرد.

پروژه افترافکت تایپوگرافی

پروژه افترافکت تیتراژ و تیزر فیلم

اگر می خواهید یک تیتراژ حرفه ای و جذاب داشته باشید حتما بخش تیتراژ و تیزر فیلم در پروژه های آماده افترافکت را ببینید، از دیدن پروژه های حرفه ای این بخش لذت خواهید برد.

پروژه افترافکت تیتراژ و تیزر فیلم

پروژه افترافکت موشن گرافیک

پروژه های حرفه ای موشن گرافیک در موضوعات مختلف را به صورت آماده در این بخش از سیجی کوک می توانید دانلود کنید، یکی از کاربردی ترین آرشیو ها برای طراحی ساده موشن گرافیک.

پروژه افترافکت موشن گرافیک

پرسش و پاسخ و رفع اشکال

اگر سوالی در این زمینه دارید می توانید در بخش کامنت های همین پست ارسال کنید، حتما بررسی و پاسخ داده خواهد شد، اگر نظری در این مورد دارید یا اطلاعات خاص دیگری که به این مطلب بتوانید اضافه کنید حتما در بخش کامنت ها برای ما ارسال کنید.

این مطلب را هم ببینید: آموزش استفاده از آبجکت آماده