استفاده از پروژه آماده یک ایده جذاب برای ساخت ویدیو خلاقانه و حرفه ای در کمترین زمان ممکن است، کار با یک پروژه آماده افترافکت بسیار ساده است، نیاز به دانش بالای در افترافکت ندارد و سرعت عمل شما را برای ساخت ویدیو های اختصاصی خودتان به شدت بالا می برد، اینکه شما تا چه حد با After Effects آشنا هستید، تازه نرم افزار را نصب کرده اید، یا After Effects نرم افزار تخصصی و حرفه ای شماست، فرقی ندارد، پروژه آماده افترافکت به بهتر شدن شما کمک می کند، در ویدیو آموزش استفاده از پروژه آماده افترافکت فرض را بر این گرفته ایم که شما هیچ دانش قبلی از افترافکت ندارید، پس با سیجی کوک همراه باشید تا با نحوه ویرایش کردن و آموزش کار با پروژه آماده افترافکت و با این پروژه ها به صورت کامل از صفر آشنا شوید.

پروژه آماده افترافکت چیست؟

پروژه آماده افترافکت (Aftereffects Templates) یک فایل نهای از یک پروژه کاملا اجرا شده برای نرم افزار افترافکت است، که از قبل توسط یک شخص یا گروه حرفه ای طراحی و ساخته شده است، این فایل که یک پروژه کامل افترافکت است، در اختیار شماست، می توانید آن را در افترافکت باز کنید و هر ویرایشی که مد نظر شما ست روی آن انجام دهید، وقتی که از یک فایل کاملا آماده و از پیش طراحی شده برای After Effects استفاده می کنیم در واقع از یک پروژه آماده افترافکت استفاده کرده ایم.

ساختار پروژه آماده به این صورت است که ویرایش کردن بخش های مختلف آن بسیار ساده است و نیازی به ویرایش کردن ساختار اصلی پروژه و زمانبندی اجرای آن نیست، این امکان در افترافکت کار را برای کاربران آسان کرده است، پروژه امکان دارد بعد از صرف زمان بسیار زیاد توسط فردی از قبل طراحی و ساخته شود، اما هنگامی که پروژه کامل می شود، ویرایش کردن آن کار بسیار ساده ای است و فقط کافی است متن ها، تصاویر و ویدیو های خود را در قالب آماده شده جایگزین کنیم ،که انجام این کار بسیار ساده است و هر کسی می تواند این کار را انجام دهد و ویدیو جذاب خود را در یک قالب آماده بسازد.

پروژه آماده افترافکت چه کاربردی دارد؟

ویدیو به صورت کلی امروز یکی از بخش های اصلی محتوا در هر زمینه و موضوعی است، امروزه همه ما در روز ساعتها ویدیو می بینیم بدون اینکه متوجه گذر زمان شویم، با توجه به اینکه ویدیو ها می تواند در بی نهایت موضوع و ایده و سبک وجود داشته باشند، پس پروژه های آماده هم بی نهایت هستند و برای هر سبک ویدیو و موضوعی می توان پروژه ای به صورت آماده در دسترس داشت.

افترافکت یکی از بهترین نرم افزار های دنیا برای ساخت ویدیو است، بسیار از فیلم ها و ویدیو های که می بینید در این نرم افزار اجرا شده اند.

پس کاربرد اصلی پروژه های آماده ساده کردن روند ساخت ویدیو برای همه افراد است و می توان با استفاده از آن ویدیو در هر موضوع و ایده ای ایجاد کرد. ساخت ویدیو می تواند در هر موضوعی باشد مثلا: تیزر تبلیغاتی، معرفی محصول، ویدیو برای شبکه های اجتماعی، آلبوم عکس، کلیپ عروسی و تولد تا موشن گرافیک و جلوه های ویژه…

کسب درآمد از ویرایش یا ساخت پروژه After Effects

ساخت ویدیو برای کسب و کارها ، مراسم ها و محصولات مختلف تنها چند مثال برای کسب درآمد است، شما فقط کافی است نحوه ویرایش پروژه های آماده را یاد بگیرید و شروع به ساخت ویدیو برای کسب و کار های مختلف کرده و به راحتی کسب درآمد کنید.

همچنین اگر شما یک متخصص حرفه ای در افترافکت هستید می توانید پروژه آماده خود را ایجاد کنید و برای فروش در سایت های مختلف ارائه دهید.

ویدیو آموزش استفاده از پروژه آماده افترافکت

در این آموزش پروژه افترافکت شما متوجه می شوید که کار با پروژه ها چقدر ساده است و چقدر آسان می توان یک ویدیو فوق العاده ساخت، ما فرض را بر این گرفته ایم که شما دانش زیادی در افترافکت ندارید و از پایه همه موارد را توضیح داده ایم، پس همین الان شروع کنید…

پاسخ به سوالات متداول در آموزش کار با پروژه آماده افترافکت

پروژه آماده افترافکت چیست؟

یک فایل نهای از یک پروژه طراحی شده در افترافکت است که از قبل توسط شخص یا گروه حرفه ای طراحی و اجرا شده است، و شما می توانید از آن برای ساخت ویدیو خود به صورت یک قالب آماده استفاده کنید.

پروژه آماده افترافکت را از کجا دریافت کنیم؟

از دسته بندی پروژه آماده افترافکت در سایت CGKOK می توانید، به یکی از بزرگترین آرشیو های پروژه آماده در ایران دسترسی داشته باشید و برای هر موضوعی پروژه آماده دانلود کنید.

ویرایش پروژه آماده به چه صورت است؟

کار با پروژه آماده افترافکت بسیار ساده است، نیاز به دانش بالا در این نرم افزار نیست و هر کسی می توانید نحوه ویرایش را به سادگی یاد بگیرید و ویدیو های جذابی را ایجاد کند، در یک پروژه آماده شما یک قالب آماده در اختیار دارید و فقط متن ها، تصاویر و ویدیو ها را تغییر می دهید و از پروژه خروجی می گیرید.

از کجا پروژه آماده افترافکت دانلود کنیم؟

یکی از موارد مهم در پروژه های آماده تنوع برای موضوعات مختلف است، اینکه به آرشیوی دسترسی داشته باشیم که برای هر موضوع، سبک و حس و حالی چندین پروژه آماده را در اختیار ما قرار دهد بسیار ارزشمند است، این آرشیو بزرگ و کاربردی را از دسته بندی پروژه آماده افترافکت در سایت CGKOK می توانید پیدا کنید و برای هر سبک و موضوعی پروژه مورد نظر را از آن دانلود کنید.

معرفی تعدادی از دسته بندی های محبوب پروژه افترافکت در CGKOK

پروژه افترافکت لوگو موشن

پروژه های این بخش همگی فایل های آماده برای ساخت لوگو موشن یا همان انیمیشن لوگو است، که یکی از پر کاربرد ترین پروژه های آماده است، همه کسب و کار ها این روزها نیاز به یک نمایش لوگو جذاب و حرفه ای برای کسب و کار خود دارند.

پروژه افترافکت لوگو موشن

پروژه افترافکت تیزر تبلیغاتی

پروژه های این دسته بندی برای مناسب ساخت تیزر های تبلیغاتی معرفی محصول و خدمات هستند ، که امروزه با توجه به گسترش فورش آنلاین بسیار کاربردی هستند.

پروژه افترافکت تیزر تبلیغاتی

پروژه افترافکت کلیپ عروسی

در این دسته بندی پروژه های آماده حرفه ای برای ساخت ویدیو کلیپ عروسی و جشن را می توانید پیدا کنید، ساخت ویدیو کلیپ های حرفه ای برای عروسی یکی از ایده های خوب با بازار کار مناسب است.

پروژه افترافکت کلیپ عروسی

پروژه افترافکت اینستاگرام

اگر به دنبال تولید محتوا برای اینستاگرام و معرفی محصول و خدمات در قالب پست و استوری هستید، پروژه های این دسته بندی همگی به صورت تخصصی برای ویدیو های اینستاگرام آماده شده اند.

پروژه افترافکت اینستاگرام

پروژه افترافکت اینفوگرافی

اگر به دنبال ساخت ویدیو های حرفه ای اینفوگرافی و نمایش آمار و اطلاعات هستید این دسته بندی تمامی ابزار های مورد نیاز برای ساخت این سبک ویدیو ها را در اختیار شما قرار می دهد.

پروژه افترافکت اینفوگرافی

پرسش و پاسخ و رفع اشکال

امیدوارم که این مطلب آموزشی برای شما مفید بوده باشد، اگر سوالی یا راهنمایی نیاز داشتید در زمینه کار با پروژه آماده افترافکت در کامنت های همین پست می توانید سوالات خود را بپرسید، حتما بررسی و پاسخ داده خواهند شد.

این مطلب را هم ببینید: آموزش تایپ فارسی در پریمیر