مارولوس دیزاینر [ Marvelous Designer ] یکی از تخصصی ترین و حرفه ای ترین نرم افزار های مدل سازی و طراحی لباس و پارچه است، که با امکانات فوق العاده شبیه سازی همه انواع پارچه و لباس را برای شما ممکن می کند. از این نرم افزار به صورت گسترده در طراحی لباس، مد، فشن، طراحی کارکتر، بازی سازی و انیمیشن سازی استفاده می شود. اگر برای نصب و فعال سازی این نرم افزار نیاز به راهنمایی دارید با آموزش نصب Marvelous Designer همراه سیجی کوک باشید.

دانلود نرم افزار مارولوس دیزاینر

از لینک زیر می توانید همیشه جدید ترین ورژن نرم افزار Marvelous Designer را به همراه ورژن های قدیمی تر دانلود کنید، راهنمای نصب برای همه ورژن های که در سایت ما قرار می گیرید در ادامه همین مطلب قرار دارد.

دانلود تمامی ورژن ها: دانلود Marvelous Designer

آموزش نصب Marvelous Designer 11 Personal v6.1.601.37223 x64

  • برای دانلود فایل های از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید. (راهنمایی نیاز دارید؟ آموزش دانلود منیجر را در انتهای این مطلب ببینید. )
  • فایل های دانلود شده را با نرم افزار winrar از حالت فشرده خارج کنید. ( راهنمایی نیاز دارید؟ آموزش winrar را در انتهای این مطلب ببینید. )
  • نرم افزار را نصب کنید. اما آن را اجرا نکنید.
  • از پوشه کرک فایل MarvelousDesigner11_Personal_x64.exe را در مسیر نصب نرم افزار کپی و جایگزین فایل قبلی با همین اسم کنید.
  • دسترسی نرم افزار به اینترنت را از طریق فایروال مسدود کنید. ( راهنمایی نیاز دارید؟ لینک آموزش در ادامه موجود است.)
  • نرم افزار را اجرا کنید برای Password و ID مقادیر دلخواه وارد کنید.
  • به هیچ عنوان نرم افزار را آپدیت نکنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

آموزش استفاده از دانلود منیجر و winrar

برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید، اگر با دانلود منیجر آشنایی ندارید، آموزش دانلود منیجر را ببنید.

برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده ( اکسترکت کردن فایل ها) از نرم افزار winrar استفاده کنید، اگر با winrar آشنایی ندارید، آموزش winrar را ببنید.

آموزش قرار دادن نرم افزار در فایروال ویندوز

نکته: برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک در نصب بعضی از نرم افزار ها نیاز هست دسترسی نرم افزار به اینترنت را از طریق فایروال ویندوز بلاک و قطع کنیم و نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار بدهید. ( راهنمایی نیاز دارید؟ آموزش قرار دادن نرم افزار در فایروال ویندوز و قطع دسترسی برنامه به اینترنت را ببینید ) .

نکته: اکثر آنتی ویروس ها (Internet Security و Total Security) دارای فایروال می باشند که در صورت نصب، فایروال ویندوز غیر فعال می شود و می بایست نرم افزار را به فایروال آنتی ویروس جهت جلوگیری از دسترسی به اینترنت معرفی کنید. اگر از آنتی ویروس خاصی استفاده می کنید ، باید طبق تنظیمات آن آنتی ویروس این کار را انجام بدهید.

آموزش اعتماد سازی فایل‌ها در ویندوز دیفندر

نکته: اگر فایل Patch یا keygen یا کرک نرم افزار در سیستم شما به صورت اتوماتیک و بلافاصله بعد از اکسترکت حذف می شود، آموزش اعتماد سازی فایل‌ ها در ویندوز دیفندر را ببینید و فایل را به ویندوز دیفندر سیستم ایمن اعلام کنید. بعد از این کار نیاز هست یک بار دیگر فایل را از حالت فشرده خارج کنید. اگر شما آنتی ویروس خاصی روی سیستم خود نصب کرده اید و آنتی ویروس فایل را حذف می کند، باید طبق تنظیمات آنتی ویروس خود این اعتماد سازی را انجام دهید. یا آنتی ویروس را موقت غیر فعال کنید.

پرسش و پاسخ و رفع اشکال

امیدوارم این آموزش کاربردی برای شما مفید بوده باشد، اگر سوالی دارید یا راهنمایی نیاز دارید در کامنت های همین پست ارسال کنید حتما بررسی خواهد شد.

این مطلب را هم ببینید: آموزش نصب کی شات