کی شات [ KeyShot Pro ] یک نرم افزار و موتور رندرینگ قدرتمند است که امکانات بسیار عالی در زمینه رندرینگ حرفه ای در اختیار شما قرار خواهد داد. با استفاده از این نرم افزار فایل های سه بعدی که توسط نرم افزار های مختلف سه بعدی طراحی و مدل سازی کرده اید را در داخل نرم افزار وارد کرده و و شروع به تغییر رنگ، تغییر جهت نمایش، تغییر پس زمینه کرده و بسیاری تکنیک های و جلوه های متنوع نرم افزار را روی آن ها اعمال کنید. اگر برای نصب و فعال سازی این نرم افزار نیاز به راهنمایی دارید با آموزش نصب کی شات همراه CGKOK باشید.

دانلود نرم افزار کی شات

از لینک زیر می توانید همیشه جدید ترین ورژن نرم افزار KeyShot Pro را به همراه ورژن های قدیمی تر دانلود کنید، راهنمای نصب برای همه ورژن های که در سایت ما قرار می گیرید در ادامه همین مطلب قرار دارد.

دانلود تمامی ورژن ها: دانلود کی شات

آموزش نصب کی شات KeyShot Pro v11.0.0.215 x64

 • برای دانلود فایل های از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید. (راهنمایی نیاز دارید؟ آموزش دانلود منیجر را در انتهای این مطلب ببینید. )
 • فایل های دانلود شده را با نرم افزار winrar از حالت فشرده خارج کنید. ( راهنمایی نیاز دارید؟ آموزش winrar را در انتهای این مطلب ببینید. )
 • نرم افزار را نصب کنید.
 • فایل Keyshot.exe را در مسیر نصب نرم افزار مسیر زیر کپی و جایگزین فایل موجود کنید.
  C:\Users*USERNAME*\AppData\Local\KeyShot11\bin\keyshot.exe
  نکته: *USERNAME* اسم یوزر شما در کامپیوتر خودتان است.
 • اگر مسیر بالا موجود نبود در مسیر زیر کپی کنید.
  C:\Program Files\KeyShot11\bin
 • از پوشه کرک فایل Keygen را اجرا کنید و به وسیله آن فایل لایسنسی (با فرمت .lic) تولید کنید و آن را در یک مسیر دلخواه (بهتر است در پوشه نصب برنامه) ذخیره کنید.
 • نرم افزار را اجرا کنید.
 • نکته: اگر پنجره مربوط به لایسنس باز شد، در پنجره باز شده گزینه Active my License و سپس I have a node License file (.lic) را انتخاب کرده و بر روی دکمه Next کلیک کنید. فایل لایسنس (با فرمت .lic) تولید شده در مرحله قبل را انتخاب کرده و مراحل را تا پایان ادامه دهید.

آموزش استفاده از دانلود منیجر و winrar

برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید، اگر با دانلود منیجر آشنایی ندارید، آموزش دانلود منیجر را ببنید.

برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده ( اکسترکت کردن فایل ها) از نرم افزار winrar استفاده کنید، اگر با winrar آشنایی ندارید، آموزش winrar را ببنید.

آموزش قرار دادن نرم افزار در فایروال ویندوز

نکته: برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک در نصب بعضی از نرم افزار ها نیاز هست دسترسی نرم افزار به اینترنت را از طریق فایروال ویندوز بلاک و قطع کنیم و نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار بدهید. ( راهنمایی نیاز دارید؟ آموزش قرار دادن نرم افزار در فایروال ویندوز و قطع دسترسی برنامه به اینترنت را ببینید ) .

نکته: اکثر آنتی ویروس ها (Internet Security و Total Security) دارای فایروال می باشند که در صورت نصب، فایروال ویندوز غیر فعال می شود و می بایست نرم افزار را به فایروال آنتی ویروس جهت جلوگیری از دسترسی به اینترنت معرفی کنید. اگر از آنتی ویروس خاصی استفاده می کنید ، باید طبق تنظیمات آن آنتی ویروس این کار را انجام بدهید.

آموزش اعتماد سازی فایل‌ها در ویندوز دیفندر

نکته: اگر فایل Patch یا keygen یا کرک نرم افزار در سیستم شما به صورت اتوماتیک و بلافاصله بعد از اکسترکت حذف می شود، آموزش اعتماد سازی فایل‌ ها در ویندوز دیفندر را ببینید و فایل را به ویندوز دیفندر سیستم ایمن اعلام کنید. بعد از این کار نیاز هست یک بار دیگر فایل را از حالت فشرده خارج کنید. اگر شما آنتی ویروس خاصی روی سیستم خود نصب کرده اید و آنتی ویروس فایل را حذف می کند، باید طبق تنظیمات آنتی ویروس خود این اعتماد سازی را انجام دهید. یا آنتی ویروس را موقت غیر فعال کنید.

پرسش و پاسخ و رفع اشکال

امیدوارم این آموزش کاربردی برای شما مفید بوده باشد، اگر سوالی دارید یا راهنمایی نیاز دارید در کامنت های همین پست ارسال کنید حتما بررسی خواهد شد.

این مطلب را هم ببینید: آموزش نصب Substance 3D Painter