متن ها در پروژه های ویدیوی پریمیر بسیار با اهمیت هستند و در واقع یک بخش اصلی از ویدیو نهایی ما متن های پروژه هستند، حتی در برخی از پروژه های متن ها جز اصلی پروژه و امضای کار به حساب می آیند، اینکه بتوانیم متن های خود را با یک افکت و انیمیشن که هم جذاب باشد هم با موضوع و سبک کاری پروژه ما هماهنگ باشد بسیار مهم است و سطح کاری ما را ارتقا می دهد پریست های آماده متن به ما کمک می کنند این کار را ساده تری و سریعتر انجام دهیم. در ویدیو آموزش استفاده از پریست متن در پریمیر تمامی نکات لازم برای استفاده از این پریست های متن را خدمت شما توضیح داده ام، با سجی کوک همراه باشید…

پریست چیست؟

پریست به معنی از قبل تنظیم شده یا از قبل ست شده است و در واقع فایل های تنظیمات آماده ای هستند که از قبل توسط افراد یا شرکت های مختلف ایجاد شده اند و ما با دریافت آنها می توانیم فقط با چند کلیک ساده همان تنظیمات را روی کار خود اعمال کنیم ، پس پریست ها فایل تنظیمات آماده هستند.

پریست برای نرم افزار های مختلف و برای بخش های مختلف در هر نرم افزار امکان دارد وجود داشته باشد و ما با آرشیو بزرگی از پریست ها برای نرم افزارهای مختلف روبه رو هستیم که کار ما را ساده تر و سرعت عمل ما را بالا می برند.

پریست متن چیست؟

فایل تنظیمات از قبل ست شده برای اعمال افکت و انیمیشن روی متن هستند که از قبل توسط افراد حرفه ای ایجاد شده اند، ما با در اختیار داشتن پریست متن نیازی به صرف زمان برای ساخت این افکت و انیمیشن نداریم و فقط با چند کلیک آن را به صورت آماده می توانیم روی متن خود اعمال کنیم.

پریست متن بسیار گسترده هستند، و با آرشیو بزرگی روبه رو هستم ، این پریست ها برای سبک های مختلف از ترسناک تا ویدیو عروسی گرفته و برای هر بخش از ویدیو از شروع ویدیو تا تیتر های پایانی وجود دارند و این کار را برای ما خیل ساده تر می کند.

ویدیو آموزش استفاده از پریست متن در پریمیر

کار با پریست متن در پریمیر هم جذاب، هم سریع و هم بسیار ساده است که نحوه انجام آن را در ویدیو توضیح داده ام، این پریست ها به ما کمک می کنند در کمترین زمان ممکن و فقط با چند کلیک ، افکت و انیمیشن بسیار جذابی را روی متن خود اعمال کنیم.

آموزش استفاده از پریست متن در پریمیر مختصر و مفید:

زمان کل: 2 دقیقه

دانلود پریست متن پریمیر

از دسته بندی پریست پریمیر در سایت CGKOK ، پریست متن مورد نظر خود را دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید.

لود کردن پریست متن در پریمیر

وارد نرم افزار پریمیر بشید، وارد ورک اسپیس Effect شوید، از قسمت افکت ها، منو را بزنید و گزینه import presets را انتخاب کنید، فایل پریست که دانلود کرده اید را انتخاب کنید، فولدر مربوط به پریست به بخش افکت ها اضافه می شود.

استفاده از پریست متن لود شده و اعمال روی متن

برای استفاده از پریست لود شده ، فقط پریست مورد نظر را انتخاب و روی سکانس متن خود دراگ کنید.

از کجا پریست متن پریمیر دانلود کنیم؟

دسترسی به آرشیو بزرگی از پریست های آماده متن که نیاز ما را برای هر پروژه ای با هر موضوع و سبک و حس و حالی برطرف سازی می تواند بسیار کاربردی و ارزشمند باشد، این آرشیو کم نظیر برای پریست های متن پریمیر را از دسته بندی پریست پریمیر در CGKOK می توانید در اختیار داشته باشید و پریست های مورد نیاز خود را دانلود کنید.

معرفی تعدادی از پروژه های پریست متن آماده برای پریمیر در CGKOK

پریست آماده متن پریمیر – Hollywood Movie Text Animator V1

دانلود این مجموعه، 15 پریست منحصر به فرد و جذاب استایل های مختلف متون در فیلم های هالیوودی را در اختیار شما قرار می دهد. به کمک این پکیج متون مختلف مورد استفاده در پروژه های پریمیر را با ظاهری بسیار جذابتر ارائه خواهید داد.

پریست آماده متن پریمیر – Hollywood Movie Text Animator V1

پریست نویز متنی برای پریمیر – Glitch Text Transitions

در این پست از مجموعه ای با 16 پریست ورود و 16 پریست خروج متون در پروژه های تدوین فیلم بهره مند خواهید شد. از این پکیج پریست پریمیر می توانید برای ایجاد زیرنویس، یا برای اینترو، تایپوگرافی، تیتراژ و تیزر استفاده نمایید.

پریست نویز متنی برای پریمیر – Glitch Text Transitions

پریست متن پریمیر – Text Animator – Hollywood Movie V2

می توانید به کمک این مجموعه پریست پریمیر متون خود در پروژه های تدوین فیلم به وسیله پریمیر را با استایل هالیوود اجرا نمایید. این مجموعه می تواند به راحتی باعث ارتقای سطح ظاهری پروژه های شما سود. همچنین در موضوعات متنوعی همچون ورزشی، تکنولوژی، فشن، اسلایدشو، تریلرها، تیزرها، تبلیغات، فیلم ها، ویدئو های فیسبوک و یوتیوب و … قابل استفاده هستند.

پریست متن پریمیر – Text Animator – Hollywood Movie V2

پریست متن برای پریمیر – Iridescent Text Animations

به وسیله این مجموعه از 8 پریست مناسب ورود خروج متون مختلف در پروژه های پریمیر بهره مند خواهید شد. در واقع این مجموعه پریست پریمیر می تواند شما را از تکرار و کاهش و سرعت و راندمان رها کند.

پریست متن برای پریمیر – Iridescent Text Animations

پریست پریمیر ترنزیشن متنی – Fast Text Transitions

در این پست از مجموعه 10 پریست پریمیر انیمیت مخصوص متون در پروژه های تدوین فیلم بهره مند خواهید شد. تنوع بسیار خوب این مجموعه و آسان بودن استفاده آن را به یک گزینه مناسب برای صرفه جویی در زمان و هزینه های شما تبدیل می نماید.

پریست پریمیر ترنزیشن متنی – Fast Text Transitions

پرسش و پاسخ و رفع اشکال

اگر سوالی در این زمینه دارید می توانید در بخش کامنت های همین پست ارسال کنید، حتما بررسی و پاسخ داده خواهد شد، اگر نظری در این مورد دارید یا اطلاعات خاص دیگری که به این مطلب بتوانید اضافه کنید حتما در بخش کامنت ها برای ما ارسال کنید.

این مطلب را هم ببینید: آموزش استفاده از پریست متن در افترافکت