سیجی کوک می خواهد شما را به یکی از بزرگترین آرشیو های تصاویر png در دنیا متصل کند، تقریبا می توان گفت هر تصویر و طراحی گرافیکی که در فرمت png و به صورت بدون بک گراند برای طراحی های خود نیاز داشته باشید را در سایت pngtree می توانید پیدا کنید، این سایت همچنین یک آرشیو بزرگ از منابع گرافیکی، فایل های لایه باز و بک گراند های حرفه ای است. دسترسی به آرشیو این سایت با توجه به نیاز به پرداخت اشتراک برای طراحان داخل ایران مشکلاتی دارد که همه ما از آن آگاه هستیم، در سرویس دانلود از pngtree در سایت سیجی کوک شما به راحتی می توانید لینک صفحه هر فایلی در این سایت را ارسال کرده و در جواب لینک دانلود آن را دریافت کنید، با ما همراه باشید نحوه انجام این کار بسیار ساده است که در ویدیو آموزشی توضیح داده شده است.

این سرویس فعلا در سایت غیر فعال است و امکان ثبت درخواست فایل وجود ندراد.

سایت pngtree چیست؟

pngtree یکی از سایت های بزرگ منبع گرافیکی در دنیا است، یک آرشیو حرفه ای برای دسترسی به ابزار ها و فایل های مورد نیاز در طراحی گرافیکی، یکی از بخش های بسیار جذاب این سایت بخش تصاویر png آن است و یکی از بزرگترین آرشیو هایی تصاویر و طرح های گرافیکی به صورت بدون بک گراند را در اختیار کاربران قرار داده است، همان طور که می دانید دسترسی به آرشیوی کامل و بزرگ از تصاویر png برای هر طراحی ضروری است و در اکثر طرح های گرافیکی ما به انواع مختلف از این تصاویر در موضوعات مختلف نیاز داریم در این سایت این آرشیو در اختیار شما است.

یکی دیگر از بخش های جذاب در pngtree بخش بک گراند های گرافیکی این سایت است، یکی از بخش های مهم در زمینه های مختلف طراحی گرافیکی ، بک گراند است، در این بخش شما برای هر ایده ای بک گراند مناسب پیدا خواهید کرد، همچنین در این سایت آرشیو بزرگی از طرح های گرافیکی لایه باز در موضوعات مختلف و افکت های متنی حرفه ای را در اختیار دارید.

ویدیو راهنمای دانلود از pngtree در سرویس ثبت درخواست سیجی کوک

سایت pngtree یک منبع گرافیکی ارزشمند است و دسترسی به آرشیو آن برای طراحان داخل ایران به دلایل مختلف مشکل است، به همین دلیل این سایت به لیست سایت های سرویس ثبت درخواست فایل سیجی کوک اضافه شد، تا طراحان ایرانی هم به صورت کامل و بدون محدودیت به آرشیو این سایت دسترسی داشته باشند، نحوه دریافت فایل های pngtree در این ویدیو توضیح داده شده است.

این سرویس فعلا در سایت غیر فعال است و امکان ثبت درخواست فایل وجود ندراد.

راهنمای متنی ثبت درخواست فایل از pngtree و دریافت لینک دانلود

این سرویس فعلا در سایت غیر فعال است و امکان ثبت درخواست فایل وجود ندراد.

آرشیو pngtree بسیار فوق العاده است، ما پیشنهاد می کنیم اگر توانایی خرید اشتراک این سایت را دارید مستقیم از این سایت اشتراک تهیه کنید، اما اگر این امکان برای شما وجود ندارد و در ایران حضور دارید می توانید از امکانات بخش ثبت درخواست فایل سیجی کوک استفاده کنید و بدون نیاز به پرداخت در این سایت ها لینک دانلود فایل ها را دریافت کنید.

اعضای سیجی کوک می توانند به صورت رایگان هر فایل و پروژه ای در pngtree را درخواست داده و لینک دانلود فایل را دریافت کنند، انجام این کار بسیار ساده است و لینک دانلود بسیار سریع برای شما ارسال می شود.

ثبت درخواست فایل و دانلود از pngtree

  1. برای ثبت درخواست باید ابتدا عضو سایت سیجی کوک باشید، پس ابتدا باید در سایت سیجی کوک ثبت نام کنید.
  2. وارد حساب کاربری خود در سایت سیجی کوک شوید.
  3. در حساب کاربری وارد بخش ثبت درخواست شوید.
  4. در این بخش گزینه ثبت درخواست جدید را کلیک کنید.
  5. در صفحه باز شده ثبت درخواست فایل و سپس ثبت درخواست از pngtree را انتخاب کنید.
  6. و در قسمت محتوای درخواست، لینک فایل مورد نظر در سایت pngtree را وارد کنید.( اگر چندین فایل نیاز دارید در هر خط یک لینک را وارد کنید)
  7. در پاسخ به درخواستی که ارسال کرده اید لینک دانلود فایل یا فایلهای که درخواست کرده بودید برای شما به صورت اختصاصی ارسال می شود.

ویژگی های سرویس ثبت درخواست فایل سایت CGKOK

  • مهمترین ویژگی این بخش رایگان بودن برای اعضای ویژه سیجی کوک هست و شما نیاز نیست برای دریافت فایل از سایت pngtree هزینه دیگری را پرداخت کنید.
  • درخواست شما به صورت اختصاصی برای شما بررسی می شود و لینک دانلود اختصاصی فقط برای شما آماده و ارسال می شود و نیازی نیست زمان زیادی را برای دریافت لینک دانلود صبر کنید یا اینکه صبر کنید بعدا فایل در سایت سیجی کوک برای دانلود قرار داده شود.
  • ویژگی دیگر و مهم این هست که شما هر زمان که به فایل نیاز داشته باشید می توانید برای آن فایل ثبت درخواست کنید و تا زمانی که عضو ویژه سیجی کوک هستید امکان درخواست فایل برای شما فعال است.

این مطلب را هم ببینید: آموزش استفاده از قالب آماده پاورپوینت