یکی از راه های ساده برای یک ارائه حرفه ای و جذاب استفاده از یک طراحی گرافیکی کاملا اختصاصی و خلاقانه برای یک موضوع است، اگر ارائه های خود را با پاورپوینت آماده می کنید، قالب آماده پاورپوینت یک راهکار بسیار جذاب و سریع برای رسیدن به بهترین نتیجه در کمترین زمان ممکن است در آموزش استفاده از قالب آماده پاورپوینت نحوه دانلود و کار با قالب های آماده حرفه ای پاورپوینت را برای شما به صورت کامل توضیح داده ام، تا به راحتی هر چه تمام تر ارائه خود را با یک طراحی اختصاصی و جذاب آماده کنید. با سیجی کوک همراه باشید در ویدیو آموزش قالب آماده پاورپوینت …

قالب آماده پاورپوینت چیست؟

قالب آماده پاورپویت در واقع یک پروژه ارائه پاورپوینت کاملا آماده است که یک طراح گرافیک حرفه ای از قبل طراحی تمامی اسلاید ها را به صورت اختصاصی و به شکلی جذاب و مرتبط با موضوع ارائه آماده کرده است و فقط کافی است شما قالب آماده پاورپوینت را در نرم افزار باز کرده و فقط متن های خود را جایگزین کرده و تصاویر خود را در محل تصاویر اسلاید ها قرار دهید و از آن برای ارائه خود استفاده کنید، مهمترین ویژگی این قالب های آماده، طراحی اختصاصی و جذاب آنها و صرفه جوی در زمان به دلیل آماده بودن تمام اسلاید ها است.

ویدیو آموزش استفاده از قالب آماده پاورپوینت

برای آشنای بهتر شما با قالب های آماده پاورپوینت در این ویدیو توضیحات کاملی ارائه شده است، همچنین استفاده از این قالب ها بسیار ساده است و فقط کافی است محتوای خود را چه متن چه تصویر در اسلاید های آماده آن قرار دهید، که این مورد هم به صورت کامل در ویدیو توضیح داده شده است.

آموزش استفاده از قالب آماده پاورپوینت مختصر و مفید:

زمان کل: 3 دقیقه

باز کردن قالب آماده در پاورپوینت

فرمت قالب آماده پاورپوینت ppt و pptx است و کافی است روی فایل تم رنگی مورد نظر خود دبل کلیک کنید در پاورپوینت باز می شود.

ویرایش اسلاید ها قالب آماده

یک قالب آماده از پیش طراحی شده است و تمامی اسلاید های آن آماده است، فضای در نظر گرفته شده برای متن و محل تصاویر کاملا مشخص است، فقط کافی هست روی هر قسمت کلیک کنید، متن و تصاویر خود را قرار دهید، فونت را تغییر دهید و تمام…

دخیره قالب ویرایش شده

بعد از ویرایش کامل و درج محتوای خود در قالب آماده می توانید از منو file گزینه save as را بزنید و با فرمت مورد نیاز خود قالب آماده ارائه را ذخیره کنید.

از کجا قالب آماده پاورپوینت دانلود کنیم

دسترسی به آرشیو بزرگ از قالب آماده پاورپوینت که همه موضوعات ارائه را شامل شود می تواند برای کاربرانی که نیاز به ارائه حرفه ای دارند بسیار مهم باشید، این آرشیو بزرگ و کاربردی در دسته بندی قالب آماده پاورپوینت در سایت سیجی کوک در دسترس شماست و در هر زمینه ای نیاز به ارائه حرفه ای دارید می توانید قالب مورد نظر خود را از این بخش دانلود کنید.

معرفی تعدادی از قالب های آماده پاورپوینت در سیجی کوک:

قالب پاورپوینت عکاسی Shutter – Photography Powerpoint Template

این قالب در ویدیو آموزشی به عنوان مثال به شما معرفی شده بود و یک قالب آماده برای ارائه در زمینه عکاسی و فیلم سازی است که دارای طراحی بسیار زیبا و حرفه ای است.

قالب پاورپوینت عکاسی

قالب پاورپوینت چند منظوره Quartz – Multipurpose Powerpoint Template

این قالب کاربرد عمومی دارد و برای موضوعات مختلف ارائه می توان از آن استفاده کرد، این مجموعه شامل 30 اسلاید آماده در 3 رنگ بندی مختلف جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار Powerpoint می باشد. این مجموعه با فرمت های PPTX, PPT بر روی سایت بارگذاری شده است.

قالب پاورپوینت چند منظوره

قالب پاورپوینت استارت آپ Startup – Powerpoint Template

قالب فوق برای ارائه ها در زمینه استارت آپ و کسب و کار و بازاریابی است و این مجموعه شامل 150 اسلاید آماده در 5 رنگ بندی مختلف جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار Powerpoint می باشد. هر قالب دارای 30 اسلاید و اینفوگرافیک آماده است. این مجموعه با فرمت PPTX بر روی سایت بارگذاری شده است.

قالب پاورپوینت استارت آپ

قالب پاورپوینت غذا و خوراکی Bief And Beef | Powerpoint, Keynote, Google Slides

قالب بعدی برای ارائه ها در موضوعات مختلف قابل استفاده است، اما موضوع پیش فرض قالب برای موضوعات مرتبط با غذا و مواد خوراکی مناسب است، این مجموعه شامل 150 اسلاید آماده در 5 رنگبندی مختلف جهت استفاده و ویرایش در نرم افزارهای PowerPoint, Keynote, Google Slides می باشد. هر قالب دارای 30 اسلاید و اینفوگرافیک آماده است. این مجموعه در قالب فایل های PPTX, KEY بر روی سایت بارگذاری شده که خیلی ساده و راحت قادر به استفاده و ویرایش آن در نرم افزار های ذکر شده خواهید بود

قالب پاورپوینت

پرسش و پاسخ و رفع اشکال

اگر سوالی در این زمینه دارید می توانید در بخش کامنت های همین پست ارسال کنید، حتما بررسی و پاسخ داده خواهد شد، اگر نظری در این مورد دارید یا اطلاعات خاص دیگری که به این مطلب بتوانید اضافه کنید حتما در بخش کامنت ها برای ما ارسال کنید.

این مطلب را هم ببینید: آموزش استفاده از ترانزیشن در داوینچی ریزالو