سیجی کوک شما را به بزرگترین آرشیو ابزار های ساخت فیلم و تولید محتوای ویدیویی در دنیا متصل می کند، هر چیزی که برای ساخت ویدیو های خیره کننده نیاز دارید، شعار جذاب motionarray آرشیو بی نظیر فیلم سازی در دنیا، که از این به پس دسترسی کامل به آرشیو این سایت برای اعضای سیجی کوک فراهم است و هر فایل از هر کدام از دسته بندی های این سایت نیاز دارید را از طریق سرویس دانلود از motionarray در بخش ثبت درخواست فایل سیجی کوک در اختیار خواهید داشت، با سیجی کوک همراه باشید…

این سرویس فعلا در سایت غیر فعال است و امکان ثبت درخواست فایل وجود ندراد.

سایت motionarray چیست؟

اگر در زمینه فیلم سازی و تولید محتوای ویدیویی در هر سبک و موضوعی فعالیت دارید حتما motionarray برای شما بسیار جذاب خواهد بود، آرشیوی بی نظیر و فوق العاده از پروژه آماده افترافکت، پروژه پریمیر ، المان ها و ابزار های ساخت ویدیو، تمامی ابزار های ساخت موشن گرافیک و آهنگ تیزر و افکت صوتی در این سایت در اختیار شماست، همه چیزی که برای ساخت ویدیو های حرفه ای به آن نیاز دارید و در واقع بهشت تدوین…

در motionarray دسته بندی های مختلفی برای تدوین و فیلم سازی در نرم افزار های مختلف وجود دارد و هر ابزار و المانی که در ساخت ویدیو خود نیاز دارید را به صورت آماده می توانید در آرشیو منظم آن پیدا کنید، راحتی در دسترسی به منابع، دسته بندی های منظم و آرشیو بی پایان حرفه ای از ویژگی های جذاب این سایت برای فیلم سازی، موشن گرافیک و جلوه های ویژه است.

ویدیو راهنمای دانلود از motionarray در سرویس ثبت درخواست سیجی کوک

سایت motionarray یک منبع با ارزش برای تولید محتوای ویدیوی است و سرعت عمل شما را دهها برابر افزایش می دهد، باز هم مثله همیشه از شما درخواست می کنیم اگر توانای خرید اشتراک از motionarray را دارید حتما اشتراک این سایت را از برای استفاده خود تهیه کنید، اما اگر در ایران هستید و امکان خرید و دانلود از این سایت برای شما مقدور نیست، سرویس دانلود از motionarray در سیجی کوک این مشکل را حل کرده و شما به صورت کامل له تمامی آرشیو این سایت دسترسی خواهید داشت، که نحوه انجام این کار در ویدیو راهنما توضیح داده شده است.

این سرویس فعلا در سایت غیر فعال است و امکان ثبت درخواست فایل وجود ندراد.

راهنمای متنی ثبت درخواست فایل از motionarray و دریافت لینک دانلود

این سرویس فعلا در سایت غیر فعال است و امکان ثبت درخواست فایل وجود ندراد.

آرشیو motionarray بسیار فوق العاده است، می توانید از امکانات بخش ثبت درخواست فایل سیجی کوک استفاده کنید و بدون نیاز به پرداخت در این سایت ها لینک دانلود فایل ها را دریافت کنید.

اعضای سیجی کوک می توانند به صورت رایگان هر فایل و پروژه ای در motionarray را درخواست داده و لینک دانلود فایل را دریافت کنند، انجام این کار بسیار ساده است و لینک دانلود بسیار سریع برای شما ارسال می شود.

ثبت درخواست فایل و دانلود از motionarray

  1. برای ثبت درخواست باید ابتدا عضو سایت سیجی کوک باشید، پس ابتدا باید در سایت سیجی کوک ثبت نام کنید.
  2. وارد حساب کاربری خود در سایت سیجی کوک شوید.
  3. در حساب کاربری وارد بخش ثبت درخواست شوید.
  4. در این بخش گزینه ثبت درخواست جدید را کلیک کنید.
  5. در صفحه باز شده ثبت درخواست فایل و سپس ثبت درخواست از motionarray را انتخاب کنید.
  6. و در قسمت محتوای درخواست، لینک فایل مورد نظر در سایت motionarray را وارد کنید.( اگر چندین فایل نیاز دارید در هر خط یک لینک را وارد کنید)
  7. در پاسخ به درخواستی که ارسال کرده اید لینک دانلود فایل یا فایلهای که درخواست کرده بودید برای شما به صورت اختصاصی ارسال می شود.

ویژگی های سرویس ثبت درخواست فایل سایت CGKOK

  • مهمترین ویژگی این بخش رایگان بودن برای اعضای ویژه سیجی کوک هست و شما نیاز نیست برای دریافت فایل از سایت motionarray هزینه دیگری را پرداخت کنید.
  • درخواست شما به صورت اختصاصی برای شما بررسی می شود و لینک دانلود اختصاصی فقط برای شما آماده و ارسال می شود و نیازی نیست زمان زیادی را برای دریافت لینک دانلود صبر کنید یا اینکه صبر کنید بعدا فایل در سایت سیجی کوک برای دانلود قرار داده شود.
  • ویژگی دیگر و مهم این هست که شما هر زمان که به فایل نیاز داشته باشید می توانید برای آن فایل ثبت درخواست کنید و تا زمانی که عضو ویژه سیجی کوک هستید امکان درخواست فایل برای شما فعال است.

این مطلب را هم ببینید: دانلود از pngtree