یکی از مواردی که طراحان گرافیک، طراحان سایت و تولید کننده گان محتوا به آن نیاز ضروری دارند، دسترسی به منابع گرافیکی آماده است، دسترسی به فایل های آماده سرعت عمل شما و کیفیت نهایی طراحی شما را اراتقا می دهند. خوب همانطور که می دانید آرشیو بزرگی از منابع گرافیکی آماده در سایت های خارجی مانند سایت freepik موجود است اما مشکل اینجاست که همیشه فایل های بسیار عالی و با کیفیت تر در این سایت ها غیر رایگان هستند و نیاز به خرید اشتراک دارند که حتما خود شما در جریان مشکلات پرداخت و هزینه های بالای پرداخت ارزی هستید. ما در سیجی کوک این مشکل رو برای کاربران حل کرده ایم و از این به بعد امکان دانلود رایگان از فری پیک برای اعضای سیجی کوک فراهم است و شما می توانید هر فایل پریمیوم و غیر رایگان در سایت freepik را از طریق سایت سیجی کوک رایگان دریافت کنید.

روند کار هم بسیار ساده است، لینک فایل مورد نظر در freepik را برای سیجی کوک ارسال می کنید و لینک دانلود برای شما ارسال می شود. که نحوه انجام این کار در ادامه ی همین مطلب به شما توضیح داده شده است.

این سرویس فعلا در سایت غیر فعال است و امکان ثبت درخواست فایل وجود ندراد.

سایت فری پیک چیست ؟

سایت freepik که تقریبا همه کسانی که در زمینه طراحی گرافیک دو بعدی کار می کنند با این سایت آشنا هستند و اگر آشنا نیستید باید عرض کنم که این سایت یکی از بزرگترین آرشیو های گرافیکی و طراحی دو بعدی در دنیا هست، از جمله منابعی که در این سایت موجود است می توان به آرشیو بزرگی از وکتور های حرفه ای در تمامی موضوعات طراحی، طرح لایه باز و psd فتوشاپ و تصاویر استوک اشاره کرد. از ویژگی های بسیار خوب این سایت می توان به آرشیو بزرگ و تقریبا بی نهایت آن اشاره کرد و شما در هر زمینه طراحی که کار می کنید منابع آماده را در این سایت می توانید پیدا کنید.

از ویژگی های خوب دیگر فری پیک می توان به طرح های گرافیکی رایگان اشاره کرد و تعداد بسیار بالای طرح رایگان در این سایت برای دانلود موجود است، اما مثله این هست که همیشه طرح های بسیار خاص و جذاب که ما به آن نیاز داریم در این سایت غیر رایگان است و نیاز به تهیه اشتراک دارد. که این مورد هم توسط سیجی کوک برای شما حل شده است.

ویدیو راهنمای ثبت درخواست و دانلود از freepik

مراحل بالا در این ویدیو به صورت تصویر و راحت تر به شما توضیح داده شده است و می توانید این ویدیو کوتاه را برای آشنای با سرویس ثبت درخواست فایل سایت سیجی کوک مشاهده کنید.

این سرویس فعلا در سایت غیر فعال است و امکان ثبت درخواست فایل وجود ندراد.

راهنمای متنی ثبت درخواست فایل از freepik و دریافت لینک دانلود

این سرویس فعلا در سایت غیر فعال است و امکان ثبت درخواست فایل وجود ندراد.

خوب دوستان عزیز سیجی کوک خدمت شما عرض کردیم که اعضای سیجی کوک می توانند به صورت رایگان هر فایل پریمیون و غیر رایگان فری پیک را درخواست داده و لینک دانلود فایل را دریافت کنند، اما نحوه انجام این کار در زیر توضیح داده شده و در ویدیو آموزشی هم همین مراحل رو به شکل تصویری می توانید ببینید.

ثبت درخواست فایل های پریمیوم و غیر رایگان freepik

  • برای ثبت درخواست باید ابتدا عضو سایت سیجی کوک باشید، پس ابتدا باید در سایت سیجی کوک ثبت نام کنید.
  • وارد حساب کاربری خود در سایت سیجی کوک شوید.
  • در حساب کاربری وارد بخش ثبت درخواست شوید.
  • در این بخش گزینه ثبت درخواست جدید را کلیک کنید.
  • در صفحه باز شده ثبت درخواست فایل و سپس ثبت درخواست از freepik را انتخاب کنید.
  • و در قسمت محتوای درخواست، لینک فایل مورد نظر در سایت freepik را وارد کنید.( اگر چندین فایل نیاز دارید در هر خط یک لینک را وارد کنید.
  • در پاسخ به درخواستی که ارسال کرده اید لینک دانلود فایل یا فایلهای که درخواست کرده بودید برای شما به صورت اختصاصی ارسال می شود.

ویژگی های سرویس ثبت درخواست فایل سایت CGKOK

  • مهمترین ویژگی این بخش رایگان بودن برای اعضای ویژه سیجی کوک هست و شما نیاز نیست برای دریافت فایل از سایت freepik هزینه دیگری را پرداخت کنید.
  • درخواست شما به صورت اختصاصی برای شما بررسی می شود و لینک دانلود اختصاصی فقط برای شما آماده و ارسال می شود و نیازی نیست زمان زیادی را برای دریافت لینک دانلود صبر کنید یا اینکه صبر کنید بعدا فایل در سایت سیجی کوک برای دانلود قرار داده شود.
  • ویژگی دیگر و مهم این هست که شما هر زمان که به فایل نیاز داشته باشید می توانید برای آن فایل ثبت درخواست کنید و تا زمانی که عضو ویژه سیجی کوک هستید امکان درخواست فایل برای شما فعال است.

این مطلب را هم ببینید: دانلود از pngtree