دانلود افکت صوتی سینمایی ماسک هالووین


توضیحات

افکت صوتی سینمایی ماسک هالووین : این مجموعه شامل بیش از 73 افکت صوتی سینمایی ماسک هالووین می باشد. این کالکشن برای هر پروژه ایی که نیاز به فضای تاریک هالووین و صداهای زمینه دارد، مناسب است. شما می توانید صحنه های خود را با این پس زمینه ها، زامبی ها، خیابان ها، افکت ها ، FX و ده ها مورد دیگر طراحی کنید تا صحنه های تاریک سینمایی خود را به بهترین شکل ممکن نمایش دهید.

مشخصات مجموعه افکت صوتی سینمایی ماسک هالووین :

  • عنوان: Smokey Loops Cinematic Halloween Mask
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 73
  • حجم فایل: 132MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود افکت صوتی سینمایی ماسک هالووین”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.