دانلود مجموعه افکت صوتی سکون Quietudes


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

افکت صوتی سکون : این مجموعه شامل بیش از 202 افکت های صوتی سکون می باشد. در این پکیج بخشی از مهم ترین ابزار در کار طراحی روزانه صدا است: QUIETUDES آمیبنی است که در آستانه یا نزدیک آستانه شنوایی انسان اتفاق می افتد و یکی از با ارزش ترین منابع را در استودیو فراهم می کند. این ضعیف ترین وسایل موجود در تولید صدا به طرز چشمگیری مفید است و از جایگزینی سکوت دیجیتال، بازیابی فرکانس از دست رفته در فایل های پردازش شده، طبیعی سازی محیط های فرهنگی و افزایش دامنه پویایی تولید کاربرد دارد.

مشخصات مجموعه افکت صوتی سکون Quietudes :

  • عنوان: BOOM Library – Quietudes Bundle
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 202
  • حجم فایل: 4GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه افکت صوتی سکون Quietudes”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.