دانلود مجموعه افکت صوتی کریسمس و تعطیلات


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

افکت صوتی کریسمس و تعطیلات : این مجموعه شامل بیش از 942 نوع افکت صوتی کریسمس و تعطیلات می باشد. این پکیج صحنه های تعطیلات شما را از روزمرگی تبدیل به یک جشن تعطیلات جادویی می کند. این مجموعه دارای صدای جینگل بل برای تلفن های موبایل، صدای زنگ های سورتمه، زنگ های باد، بابانوئل و صدای کاراکنر ها، صداهای جادویی کریسمس، پرواز با سورتمه سانتا، صدای آتش و صدای شومینه، اسباب بازی ها و هدایای بسته بندی، حلق آویز، مهره ها و حرکات زنگ، صدای باز شدن بسته ها، مچاله شدن کاغذ، صدای نوار پیچش یا حلقه زنی، تزیین درخت و حلقه های پس زمینه و … می باشد.

مشخصات مجموعه افکت صوتی کریسمس و تعطیلات :

  • عنوان: Epic Stock Media – Christmas and Holiday Sound Library
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 942
  • حجم فایل: 621MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه افکت صوتی کریسمس و تعطیلات”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.