دانلود متریال فلز زنگ زده برای سینمافوردی


توضیحات

دانلود متریال فلز زنگ زده برای سینمافوردی : این مجموعه شامل 54 متریال آماده حرفه‌ ایی با کیفیت عالی برای نرم افزار Cinema 4D می باشد. کیفیت و رزولوشن تمامی متریال های موجود در این آرشیو بسیار بالا است. در اختیار داشتن این آرشیو به شما کمک می‌ کند تا جریان کاری خود را سرعت بخشیده و کیفیت کار را ارتقا دهید و تنها به روی خلاقیت خود تمرکز کنید. تمامی فایل های این مجموعه برای فرمت های lib4d و jpg ارائه شده است.

اطلاعات دانلود متریال فلز زنگ زده برای سینمافوردی :

  • عنوان مجموعه: 54 Rusty Metal materials for Cinema 4D
  • حجم مجموعه: 112MB
  • سازنده:
  • فرمت های موجود: lib4d ، jpg
  • تعداد متریال: 54
  • کاتالوگ PDF: 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود متریال فلز زنگ زده برای سینمافوردی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.