دانلود شیدر برگ درخت برای سینما فوردی


توضیحات

دانلود شیدر برگ درخت برای سینما فوردی : مجموعه پیش رو شامل 45 شیدر جلو برگ و 17 شیدر پشت برگ درختان برای نرم افزار سینما فوردی می باشد. به همراه هر تکسچر یک فایل با فرمت c4d برای موتور رندر اکتان وجود دارد و با استفاده از پکیج orbx در هر پلاگین اکتان رندر قابل استفاده می باشد. تمامی تکسچر های این آرشیو دارای کیفیت عالی و رزولوشن 4K هستند. هر تکسچر شامل چهار لایه Diffuse map, Normal Map, Roughness and Alpha می باشد. این مجموعه کامل و ارزشمند به شما کمک می‌کند تا جریان کاری خود را سرعت بخشیده و کیفیت کار را ارتقا دهید و تنها به روی خلاقیت خود تمرکز کنید. تمامی فایل های این آرشیو برای فرمت های c4d ، orbx و jpg می باشد.

اطلاعات دانلود شیدر برگ درخت برای سینما فوردی :

  • عنوان مجموعه: – LEAVES SHADERS PACK #1 FOR C4D
  • حجم مجموعه: 550MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: C4d ، Orbx ، Jpg
  • تعداد شیدر: 62
  • کاتالوگ PDF: 

شیدر برگ درخت - 2

شیدر برگ درخت - 4

شیدر برگ درخت - 6

شیدر برگ درخت - 8

شیدر برگ درخت - 10

شیدر برگ درخت - 12

شیدر برگ درخت - 14

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود شیدر برگ درخت برای سینما فوردی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.