دانلود شیدر اتومبیل برای ردشیفت در سینما فوردی


توضیحات

شیدر اتومبیل برای ردشیفت : این مجموعه شامل 22 شیدر آماده برای موتور رندر Redshift در نرم افزار cinema 4d می باشد. شما می توانید با استفاده از این آرشیو کامل و ارزشمند ساخت اتومبیل را سرعت بخشیده و روی خلاقیت تمرکز کنید. تمامی فایل های این آرشیو برای فرمت های lib4d و c4d می باشد.

اطلاعات دانلود شیدر اتومبیل برای ردشیفت در سینما فوردی :

  • عنوان مجموعه: – Raidzer0 Redshift Auto Shaders (c4d)
  • حجم مجموعه: 2MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: lib4d ، C4d
  • تعداد فایل: 22
  • کاتالوگ:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود شیدر اتومبیل برای ردشیفت در سینما فوردی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.