دانلود تصاویر رفرنس سازه های پشت بام


توضیحات

تصاویر رفرنس سازه های پشت بام : این مجموعه شامل بیش از 131 تصویر رفرنس از عناصر پشت بام ماسک شده و سازه های بزرگ فلزی مانند: آنتن ها، دیش های ماهوراه، برج های سلولی، بیلبورد ها و … می باشد. این تصاویر دارای فرمت های PNG, CSH هستند و با دوربین Sony α7R IISony α6000, Sony α7R II, Sony α7R III گرفته شده اند. حداقل رزولوشن این رفرنس ها 1669×1120 پیکسل و بیشترین رزولوشن 9501×4785 پیکسل می باشد. این عکس ها در مناطق مختلف گرفته شده اند.

اطلاعات دانلود تصاویر رفرنس سازه های پشت بام :

  • عنوان مجموعه: Photobash – Rooftop Structures II
  • حجم مجموعه: 1GB
  • سازنده: Photobash
  • فرمت های موجود: PNG, CSH
  • تعداد تصاویر : 131
  • کاتالوگ : 

تصاویر رفرنس سازه های پشت بام

تصاویر رفرنس سازه های پشت بام

تصاویر رفرنس سازه های پشت بام - 4

تصاویر رفرنس سازه های پشت بام - 6

تصاویر رفرنس سازه های پشت بام - 8

تصاویر رفرنس سازه های پشت بام - 10

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر رفرنس سازه های پشت بام”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.