دانلود تصاویر رفرنس ارتفاعات ایسلند


توضیحات

تصاویر رفرنس ارتفاعات ایسلند : این مجموعه شامل بیش از 283 تصویر رفرنس از رشته کوه های تاریک و شوم پوشیده از علف خشک می باشد. این شات ها در هنگام غروب خورشید با آسمان طوفانی گرفته شده اند. این تصاویر شامل پانوراما های عظیم مناظر عریض نیز می باشند. این تصاویر دارای فرمت JPEG هستند و با دوربین Nikon D810, Sony α7R II, Phantom 4 Pro گرفته شده اند. حداقل رزولوشن این رفرنس ها 3710×2617 پیکسل و بیشترین رزولوشن 24229×7231 پیکسل می باشد. این عکس ها در اسکاتلند گرفته شده اند.

اطلاعات دانلود تصاویر رفرنس ارتفاعات ایسلند :

  • عنوان مجموعه: Photobash – Scottish Highlands
  • حجم مجموعه: 3GB
  • سازنده: Photobash
  • فرمت های موجود: JPEG
  • تعداد تصاویر : 283
  • کاتالوگ : 

تصاویر رفرنس ارتفاعات ایسلند

تصاویر رفرنس ارتفاعات ایسلند

تصاویر رفرنس ارتفاعات ایسلند - 4

تصاویر رفرنس ارتفاعات ایسلند - 6

تصاویر رفرنس ارتفاعات ایسلند - 8

تصاویر رفرنس ارتفاعات ایسلند - 10

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر رفرنس ارتفاعات ایسلند”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.