دانلود تصاویر رفرنس بیابان آتشفشانی


توضیحات

تصاویر رفرنس بیابان آتشفشانی : این مجموعه شامل بیش از 178 تصویر رفرنس از یک محیط بیابانی وسیع و بایر در هنگام طلوع، غروب، گرگ و میش می باشد. این کالکشن حاوی مناظر زیبای آتش فشانی منجمد، ساختار های صخره‌ ایی ناهموار، زمین‌ های زیر آوار و کوه‌ های تاریک در دوردست است. این تصاویر دارای فرمت JPEG هستند و با دوربین Sony α7RII گرفته شده اند. حداقل رزولوشن این رفرنس ها 2374×1599 پیکسل و بیشترین رزولوشن 19270×6086 پیکسل می باشد. این عکس ها در ایسلند گرفته شده اند.

اطلاعات دانلود تصاویر رفرنس بیابان آتشفشانی :

  • عنوان مجموعه: Photobash – Volcanic Desert II
  • حجم مجموعه: 2GB
  • سازنده: Photobash
  • فرمت های موجود: JPEG
  • تعداد تصاویر : 178
  • کاتالوگ : 

تصاویر رفرنس بیابان آتشفشانی

تصاویر رفرنس بیابان آتشفشانی

تصاویر رفرنس بیابان آتشفشانی - 4

تصاویر رفرنس بیابان آتشفشانی - 6

تصاویر رفرنس بیابان آتشفشانی - 8

تصاویر رفرنس بیابان آتشفشانی - 10

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر رفرنس بیابان آتشفشانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.