دانلود تصاویر رفرنس برای اکسپرژن صورت


توضیحات

تصاویر رفرنس برای اکسپرژن صورت : این مجموعه شامل بیش از 639 تصویر رفرنس از یک مدل به اسم Noah Bradley در اکسپرژن های متفاوت می باشد. این تصاویر دارای فرمت JPEG هستند و دارای رزولوشن 4480×6720 پیکسل هستند.

اطلاعات دانلود تصاویر رفرنس برای اکسپرژن صورت :

  • عنوان مجموعه: Gumroad – Expressions – Reference Pictures for Creators By Reference Pictures
  • حجم مجموعه: 5GB
  • سازنده: Gumroad
  • فرمت های موجود: JPG
  • تعداد تصاویر : 639
  • کاتالوگ : 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر رفرنس برای اکسپرژن صورت”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.