آموزش ایجاد سریع اکشن ها در فتوشاپ


توضیحات

ایجاد اکشن در فتوشاپ : در این دوره از آموزش فتوشاپ بسیار بیشتر به اهمیت ایجاد اکشن های مختلف در نرم افزار فتوشاپ پی خواهید برد. مربی این دوره به شما یادآور می شود که سرعت کار با استفاده از اکشن های از قبل ایجاد شده می تواند تا چه اندازه می تواند افزایش یابد. در نتیجه در زمان صرفه جویی خواهید کرد و در واقع می توان گفت به جای اینکه سخت تر کار کنید هوشمندانه تر کار می کنید. در پایان این دوره می توانید اکشن های سفارشی سازی شده خود را ایجاد نمایید و از اکشن های رایگان مربی دوره نیز استفاده نمایید. در ضمن می توانید با مشاهده ویدیو پیش نمایش درک بسیار بهتری از روند و مراحل آموزش داشته باشید.

مشخصات دانلود آموزش ایجاد اکشن در فتوشاپ – Lightning Fast Actions in Photoshop :

  • عنوان دوره : KelbyOne – Lightning Fast Actions in Photoshop
  • شرکت سازنده: KelbyOne
  • نرم افزار : Photoshop
  • زمان کل دوره : –
  • فایل تمرینی : یک فایل atn
  • زیرنویس : دارد(انگلیسی)
  • زبان آموزش: انگلیسی
  • سطح: متوسط

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش ایجاد سریع اکشن ها در فتوشاپ”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.