آموزش کامل ساخت انیمیشن حرفه ای


توضیحات

ساخت انیمیشن : اگر قصد شروع پروژه های بزرگ انیمیشن سه بعدی را دارید قطعا یکی از مناسب ترین دوره های آموزشی برای شما در این پست است. این دوره آموزش انیمیشن سازی را به شما پیشنهاد می‌کنیم چرا که این دوره به شما چرخه کامل و پایپ لاین ساخت یک پروژه حرفه ای سه بعدی از صفر تا صد را به شما یاد می دهد. این دوره را میتوان تنها دوره ای در بازار دانست کلیه مراحل تولید فیلم انیمیشن را تحت پوشش خود قرار می دهد چرا که سی درس از مباحث مذکور را به خود اختصاص داده است. در ضمن می توانید با مشاهده ویدیو پیش نمایش درک بسیار بهتری از روند و مراحل آموزش داشته باشید.

مشخصات دانلود آموزش کامل ساخت انیمیشن حرفه ای – CG Adventure :

 • عنوان دوره : CG Adventure
 • شرکت سازنده:
 • نرم افزار : Maya – Cinema 4D – Arnold – Zbrush – Houdini – Fusion – Photoshop – Substance Painter
 • زمان کل دوره : –
 • فایل تمرینی : دارد
 • زیرنویس : ندارد
 • زبان آموزش: انگلیسی
 • سطح: مقدماتی

 

2 دیدگاه برای آموزش کامل ساخت انیمیشن حرفه ای

 1. محمد علی سبحانی

  فایل اصلی این دوره ده گیگ می باشد و این تنها 1گیگ اطلاعات می باشد لطفا تصحیح و تکمیل گردد با سپاس

 2. Nader.Shaji

  این دوره به نظر اشتباه آپلود شده… این دوره در خصوص آموزش فوتوشاپ هست نه انیمیشن سازی

دیدگاه خود را بنویسید

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.