آموزش کامل اصول کانسپت آرت


توضیحات

آموزش کانسپت آرت : به کمک این دوره آموزشی نحوه شروع از یک ایده اصلی و رسیدن به یک کانسپت طراحی شده حرفه ای را به صورت عملی و مبتنی بر پروژه خواهید آموخت. لازم به ذکر است افرادی که توانایی خوبی در طراحی ندارند این دوره را می‌توانند به عنوان یک الگو و سرمشق خوب برای خود قرار دهند. چرا که مدرس این مجموعه با مثال های متنوع و کاربردی شروع به ساخت و طراحی می کند. از جمله مطالب مورد بررسی در این دوره می توان به مقدمات کانسپت، شروع کردن طراحی با خطوط ساده در نرم افزار فتوشاپ، تقویت و بوست خط های کشیده شده در نرم افزار فتوشاپ، افزودن دیتیل و جزئیات بیشتر به طراحی در نرم افزار فتوشاپ، مقدمات فتوبشینگ ، ساخت و طراحی سه بعدی کانسپت های دو بعدی در نرم افزار بلندر و در نهایت برای اینکه بهتر قادر به ارائه طرح خود باشیم به آن در نرم افزار بلندر کی فریم اضافه می‌کنیم. در ضمن می توانید با مشاهده ویدیو پیش نمایش درک بسیار بهتری از روند و مراحل آموزش داشته باشید.

مشخصات دانلود آموزش کامل اصول کانسپت آرت – In-Depth Concept Art :

  • عنوان دوره : In-Depth Concept Art
  • شرکت سازنده:
  • نرم افزار : Blender – Photoshop
  • زمان کل دوره : 4:30 ساعت
  • فایل تمرینی : دارد
  • زیرنویس : دارد(انگلیسی)
  • زبان آموزش: انگلیسی
  • سطح: متوسط

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش کامل اصول کانسپت آرت”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.