دانلود تصاویر رفرنس مسجد سفید بزرگ


توضیحات

تصاویر رفرنس مسجد سفید بزرگ : این مجموعه شامل بیش از 466 تصویر رفرنس از مسجد جامع Sheikh Zayed در ابوظبی می باشد که در شرایط مختلف نوری عکسبرداری شده است. این شات ها حاوی نمای بیرونی، راهرو ها، مسیر ها، فضای داخلی مسجد، تزیینات مدرن عربی و جزیایت طراحی معماری می باشد. این تصاویر دارای فرمت JPEG هستند و با دوربین Sony α7R II, Sony α7R III گرفته شده اند. حداقل رزولوشن این رفرنس ها 3000×2553 پیکسل و بیشترین رزولوشن 14009×7814 پیکسل می باشد. این عکس ها در ابوظبی،امارات متحده عربی گرفته شده اند.

اطلاعات دانلود تصاویر رفرنس مسجد سفید بزرگ :

  • عنوان مجموعه: Photobash – Grand White Mosque
  • حجم مجموعه: 2GB
  • سازنده: Photobash
  • فرمت های موجود: JPEG
  • تعداد تصاویر : 466
  • کاتالوگ : 

تصاویر رفرنس مسجد سفید بزرگ

تصاویر رفرنس مسجد سفید بزرگ

تصاویر رفرنس مسجد سفید بزرگ - 4

تصاویر رفرنس مسجد سفید بزرگ - 6

تصاویر رفرنس مسجد سفید بزرگ - 8

تصاویر رفرنس مسجد سفید بزرگ - 10

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر رفرنس مسجد سفید بزرگ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.