دانلود استایل متن لوگو بازی Game Logo Text Styles


توضیحات

استایل متن لوگو بازی : این مجموعه شامل 12 استایل آماده لوگو بازی جهت نصب و استفاده در نرم افزار Illustrator میباشد. این مجموعه در قالب فایل AI بر روی سایت بارگذاری شده اند که پس از نصب این فایل در نرم افزار Illustrator، به پالت استایل های شما افزوده خواهد شد که با استفاده از آن ها قادر خواهید بود به متون خود افکت های فوق العاده زیبایی بدهید و به جذابیت آن ها بیافزایید. فایل های این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای ایجاد تصاویری با رزولوشن بالا مناسب میباشند.

اطلاعات دانلود استایل متن لوگو بازی Game Logo Text Styles :

  • عنوان مجموعه: Game Logo Text Styles
  • حجم مجموعه: 30MB
  • فرمت های موجود: AI
  • تعداد فایل: 12

استایل متن لوگو بازی - 2

استایل متن لوگو بازی - 4

استایل متن لوگو بازی - 6

استایل متن لوگو بازی - 8

استایل متن لوگو بازی - 10

استایل متن لوگو بازی - 12

استایل متن لوگو بازی - 14

استایل متن لوگو بازی - 16

استایل متن لوگو بازی - 18

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود استایل متن لوگو بازی Game Logo Text Styles”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.