دانلود افکت متن ایلوستریتور فلزی Metal Pro-Instant Illustrator Effect


توضیحات

افکت متن ایلوستریتور فلزی : این مجموعه شامل 25 افکت آماده متن فلزی جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار Illustrator میباشد. این مجموعه در قالب فایل AI در سایت بارگذاری شده است که با استفاده از آن ها قادر خواهید بود به متون خود افکت های فوق العاده زیبایی بدهید و به جذابیت آن ها بیافزایید. این فایل ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن بالا مناسب میباشند.

اطلاعات دانلود افکت متن ایلوستریتور فلزی Metal Pro-Instant Illustrator Effect :

  • عنوان مجموعه: Metal Pro-Instant Illustrator Effect
  • حجم مجموعه: 7MB
  • فرمت های موجود: AI
  • تعداد فایل: 25

افکت متن ایلوستریتور فلزی - 2

افکت متن ایلوستریتور فلزی - 4

افکت متن ایلوستریتور فلزی - 6

افکت متن ایلوستریتور فلزی - 8

افکت متن ایلوستریتور فلزی - 10

افکت متن ایلوستریتور فلزی - 12

افکت متن ایلوستریتور فلزی - 14

افکت متن ایلوستریتور فلزی - 16

افکت متن ایلوستریتور فلزی - 18

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود افکت متن ایلوستریتور فلزی Metal Pro-Instant Illustrator Effect”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.