دانلود استایل متن آجری سه بعدی Bast Shoe – Editable Text Effect, Font Style


توضیحات

استایل متن آجری سه بعدی : این مجموعه شامل استایل آماده متن جهت نصب و استفاده در نرم افزار Illustrator  میباشد. این مجموعه در قالب فایل های AI, EPS بر روی سایت بارگذاری شده که پس از نصب این فایل در Illustrator، به پالت استایل های شما افزوده خواهد شد که با استفاده از آن ها قادر خواهید بود به متون خود افکت های فوق العاده زیبایی بدهید و به جذابیت آن ها بیافزایید. این فایل از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای ایجاد پیش نمایش هایی با رزولوشن بالا مناسب میباشد.

اطلاعات دانلود استایل متن آجری سه بعدی Bast Shoe – Editable Text Effect, Font Style :

  • عنوان مجموعه: Bast Shoe – Editable Text Effect, Font Style
  • حجم مجموعه: 28MB
  • فرمت های موجود: AI, EPS
  • تعداد فایل:

استایل متن آجری سه بعدی - 2

استایل متن آجری سه بعدی - 4

استایل متن آجری سه بعدی - 6

استایل متن آجری سه بعدی - 8

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود استایل متن آجری سه بعدی Bast Shoe – Editable Text Effect, Font Style”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.