دانلود براش زیبراش موجودات تخیلی


توضیحات

براش زیبراش موجودات تخیلی : این مجموعه شامل بیش از 170 براش متنوع استفاده در مدلسازی سه بعدی حیوانات و کاراکتر می باشد. این کالکشن دارای 9 براش انتزاعی، 12 براش آناتومی، 15 براش پوست، منقار، گوش، چشم، شاخ، دندان، بینی، دم و … است. این آرشیو برای ساخت VFX های پیشرفته در فیلم های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. هم چنین هر براش زیبراش با فرمت ZBP در این مجموعه موجود می باشد.

اطلاعات دانلود براش زیبراش موجودات تخیلی :

  • عنوان مجموعه: – Creature Kit
  • حجم مجموعه: 417MB
  • سازنده:
  • فرمت های موجود: ZBP ، ZTI
  • تعداد براش: 170
  • کاتالوگ: –

براش زیبراش موجودات تخیلی

براش زیبراش موجودات تخیلی

براش زیبراش موجودات تخیلی

براش زیبراش موجودات تخیلی - 4

براش زیبراش موجودات تخیلی - 6

براش زیبراش موجودات تخیلی - 8

براش زیبراش موجودات تخیلی - 10

براش زیبراش موجودات تخیلی - 12

براش زیبراش موجودات تخیلی - 14

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود براش زیبراش موجودات تخیلی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.