دانلود براش زیبراش Scales Maker


توضیحات

براش زیبراش : این مجموعه شامل 250 براش ZBrush و 50 تصویر آلفا و 10 پترن سطوح برای استفاده در طراحی و مدلسازی سه بعدی می باشد. این کالکشن برای جزییات دهی، حجاری و نقاشی انواع مقیاس ها مانند خزندگان، مارمولک، مار، ماهی، اژدها، پری دریایی و هیولا مناسب است. این براش ها برای فرم دهی، تکسچرینگ، پولی پینتینگ، کشیدن، براش های نقاشی و … مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید از این مجموعه در بیشتر نرم افزار های سه بعدی مانند Zbrush استفاده نمایید.

اطلاعات دانلود براش زیبراش Scales Maker :

  • عنوان مجموعه: Marketplace – Scales Maker: 250 ZBrush Brushes, 50 Alphas, and 10 Surface Patterns
  • حجم مجموعه: 836MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: ZBP، JPG، PSD
  • تعداد فایل: 310
  • کاتالوگ: –

براش زیبراش

براش زیبراش

براش زیبراش

براش زیبراش

براش زیبراش

براش زیبراش - 7

براش زیبراش - 9

براش زیبراش - 11

براش زیبراش - 13

براش زیبراش - 15

براش زیبراش - 17

براش زیبراش - 19

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود براش زیبراش Scales Maker”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.