دانلود مجموعه 325 مپ های آلفا سطوح سخت


توضیحات

دانلود مجموعه 325 مپ های آلفا سطوح سخت : آرشیو پیش رو مجموعه ایی از آلفا و براش های Sci fi برای Quixel و Substance painter است که شامل 325 براش و مپ های height/alpha می باشد. رزولوشن تمامی فایل های این مجموعه 2048×2048 و 16 بیت است. به همراه این مجموعه 2 ویدیویی آموزشی ساخت مش برای آلفا با استفاده از براش و سفارشی سازی آلفا نیز موجود است. استفاده از این براش ها در هر نرم افزاری که از مپ های آلفا و ارتفاع کار پشتیبانی می کند، امکان پذیر می باشد. هم چنین می توانید از این براش ها در نرم افزارهای 3Dcoat ، mudbox ، ZBrush نیز استفاده نمایید. هم چنین تمامی فایل های این مجموعه برای فرمت های Tiff و JPG ، PNG می باشد.

اطلاعات دانلود مجموعه 325 مپ های آلفا سطوح سخت :

  • عنوان مجموعه: SPQuixel 325 Hardsurface HeightAlpha + Tutorials
  • حجم مجموعه: –
  • سازنده: –
  • فرمت های موجود: Tiff ، JPG ، PNG
  • تعداد براش و مپ: 325
  • کاتالوگ: –

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود مجموعه 325 مپ های آلفا سطوح سخت”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.