دانلود براش شیشه شکسته فتوشاپ Shattered Glass PS Brushes Full Pack


توضیحات

براش شیشه شکسته فتوشاپ Shattered Glass PS Brushes Full Pack : این مجموعه شامل 35 براش شیشه شکسته جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار فتوشاپ میباشد. این مجموعه در قالب فایل های ABR, ASL, PSD, JPG در سایت بارگذاری شده است که پس از نصب این فایل در فتوشاپ، به پالت براش های شما افزوده خواهد شد و میتوانید به راحتی از این مجموعه براش در طرح‌ های خود استفاده کنید. این فایل ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن بالا مناسب میباشند.

اطلاعات دانلود براش شیشه شکسته فتوشاپ Shattered Glass PS Brushes – Full Pack :

  • عنوان مجموعه: Shattered Glass PS Brushes – Full Pack
  • حجم مجموعه: 7MB
  • فرمت های موجود: ABR, ASL, PSD, JPG
  • تعداد فایل: 35

براش شیشه شکسته فتوشاپ Shattered Glass PS Brushes Full Pack - 2

براش شیشه شکسته فتوشاپ Shattered Glass PS Brushes Full Pack - 4

براش شیشه شکسته فتوشاپ Shattered Glass PS Brushes Full Pack - 6

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود براش شیشه شکسته فتوشاپ Shattered Glass PS Brushes Full Pack”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.
برای مشاهده موارد مشابه لینک های زیر را ببینید !