دانلود براش مداد برای فتوشاپ


توضیحات

براش مداد : این مجموعه شامل چندین براش بی نظیر مداد برای استفاده در نرم افزار Photoshop می باشد. این براش ها با Photoshop CS6 به بالا و CC سازگار هستند. این آرشیو برای عکاسان، گرافیست ها، طراحان، طراحان وب بسیار کاربردی و مناسب است.

اطلاعات دانلود براش مداد برای فتوشاپ :

  • عنوان مجموعه: ArtStation Marketplace – Pencil Tool Set for Photoshop
  • حجم مجموعه: 1MB
  • سازنده: Artstation
  • فرمت های موجود: ABR
  • تعداد براش:
  • کاتالوگ : 

براش مداد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود براش مداد برای فتوشاپ”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.