دانلود وکتور خطوط رنگی با طراحی دستی Hand-drawn vector brush strokes


توضیحات

وکتور خطوط رنگی : این مجموعه شامل 29 براش فتوشاپ خطوط رنگی با کیفیت بالا برای ساخت انواع المان های گرافیکی می باشد که به صورت دستی طراحی شده است. این مجموعه برای فرمت های JPG, EPS می باشد. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. این مجموعه برای ساخت بنر های تبلیغاتی و افکت های حرکتی مورد استفاده قرار می گیرد.

اطلاعات دانلود وکتور خطوط رنگی با طراحی دستی Hand-drawn vector brush strokes :

  • عنوان مجموعه: Hand-drawn vector brush strokes 29
  • حجم مجموعه: 50MB
  • سازنده:
  • فرمت های موجود: JPG, EPS
  • تعداد فایل: 29

وکتور خطوط رنگی

وکتور خطوط رنگی

وکتور خطوط رنگی - 4

وکتور خطوط رنگی - 6

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود وکتور خطوط رنگی با طراحی دستی Hand-drawn vector brush strokes”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.