دانلود براش سفارشی برای ZBrush


توضیحات

دانلود براش سفارشی برای ZBrush : مجموعه پیش رو شامل 33 طرح با جزییات بالا از سنگ، صخره و چوب همراه با یک مش آماده برای طراحی و مدل سازی سه بعدی می باشد. هم چنین در این مجموعه هر براش زیبراش با فرمت ZBP موجود است.

اطلاعات دانلود براش سفارشی برای ZBrush :

  • عنوان مجموعه: – ZBrush Custom Brushes – Dannie Carlone
  • حجم مجموعه: 149MB
  • سازنده:
  • فرمت های موجود: ZBP ، ZTL
  • تعداد فایل: 33
  • کاتالوگ: دارد

براش سفارشی برای ZBrush - 2

1 دیدگاه برای دانلود براش سفارشی برای ZBrush

  1. فرامرز

    سلام براش curvebridge تو کدوم مجموعه از براش هاتون هست؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.