دانلود براش زیبراش سطوح زمینی


توضیحات

براش زیبراش سطوح زمینی : این مجموعه شامل براش و مپ آلفا از سنگ و زمین با کیفیت Ultra HQ برای استفاده در طراحی و مدلسازی سه بعدی در نرم افزار zbrush می باشد. این آرشیو در بیشتر نرم افزار های سه بعدی مانند: زیبراش، ،Blender ،Substance Painter ،Quixel، 3Dcoat ، Mudbox و Cinema 4D قابل استفاده می باشد.

اطلاعات دانلود براش زیبراش سطوح زمینی :

  • عنوان مجموعه: – Ultra HQ Terrain 1 and 2
  • حجم مجموعه: 8GB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: JPG، OBJ، ZBP، PSD، TIF
  • تعداد براش:
  • کاتالوگ : 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود براش زیبراش سطوح زمینی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.