دانلود براش زیبراش ساخت درخت


توضیحات

براش زیبراش ساخت درخت : این مجموعه شامل براش اجزای طبیعی درخت برای استفاده در طراحی و مدلسازی سه بعدی در نرم افزار ZBrush می باشد. این آرشیو دارای 117 براش زیبراش پوست و تنه و نواقص سطوح برای درخت، 50 تصویر آلفا با فرمت PSD و 8 مش سه بعدی مربوط به درخت با فرمت OBJ می یاشد. در این مجموعه هر براش زیبراش با فرمت ZBP است.

اطلاعات دانلود براش زیبراش ساخت درخت :

  • عنوان مجموعه: Tree Maker: 117 ZBrush Brushes, 50 Alphas and 8 Tree Basemeshes
  • حجم مجموعه: 439MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: PSD ، ZBP ، OBJ ، PDF
  • تعداد براش: –
  • کاتالوگ: –

براش زیبراش ساخت درخت

براش زیبراش ساخت درخت

براش زیبراش ساخت درخت - 4

براش زیبراش ساخت درخت - 6

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود براش زیبراش ساخت درخت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.