دانلود کلیپ آرت گل بهاری آبرنگی Watercolor spring flowers collection


توضیحات

کلیپ آرت گل بهاری آبرنگی : این مجموعه شامل 63 تصویر کلیپ آرت گل های بهاری (40 عنصر طراحی، 5 قاب و فریم، 1 بنر، 12 پترن و 5 تاج گل) با طرح آبرنگی جهت استفاده در طرح های گرافیکی میباشد. این مجموعه در قالب فایل های JPG, PNG بر روی سایت قرار گرفته است که به راحتی می توانید آن را در فتوشاپ ویرایش و شخصی سازی کنید. تصاویر PNG به صورت Transparent و شفاف ایجاد شده که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ایی مناسب میباشند. این فایل ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای ایجاد طرح و تصاویری با رزولوشن 300DPI مناسب میباشند.

اطلاعات دانلود کلیپ آرت گل بهاری آبرنگی Watercolor spring flowers collection :

  • عنوان مجموعه: Watercolor spring flowers collection
  • حجم مجموعه: 441MB
  • فرمت های موجود: JPG, PNG
  • تعداد فایل: 63

کلیپ آرت گل بهاری آبرنگی - 2

کلیپ آرت گل بهاری آبرنگی - 4

کلیپ آرت گل بهاری آبرنگی - 6

کلیپ آرت گل بهاری آبرنگی - 8

کلیپ آرت گل بهاری آبرنگی - 10

کلیپ آرت گل بهاری آبرنگی - 12

کلیپ آرت گل بهاری آبرنگی - 14

کلیپ آرت گل بهاری آبرنگی - 16

کلیپ آرت گل بهاری آبرنگی - 18

کلیپ آرت گل بهاری آبرنگی - 20

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود کلیپ آرت گل بهاری آبرنگی Watercolor spring flowers collection”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.