دانلود پترن و کلیپ آرت کودک Cute vector prints for baby apparel


توضیحات

پترن و کلیپ آرت کودک : این مجموعه شامل تصاویر کلیپ آرت و پترن کودک جهت استفاده در طرح و پروژه های گرافیکی است. این مجموعه برای فرمت های EPS, PSD ارائه شده است. شما می توانید با استفاده از این تصاویر طرح های زیبایی را ایجاد نمایید. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. این مجموعه از نرم افزارهای Photoshop, Illustrator پشتیبانی می کند.

اطلاعات دانلود پترن و کلیپ آرت کودک Cute vector prints for baby apparel :

  • عنوان مجموعه: Cute vector prints for baby apparel
  • حجم مجموعه: 42MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: EPS, PSD
  • تعداد فایل: 

پترن و کلیپ آرت کودک

پترن و کلیپ آرت کودک

پترن و کلیپ آرت کودک - 4

پترن و کلیپ آرت کودک

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پترن و کلیپ آرت کودک Cute vector prints for baby apparel”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.