دانلود کلیپ آرت آبرنگی ماشین کریسمس Watercolor Christmas Cars Clipart


توضیحات

کلیپ آرت آبرنگی ماشین کریسمس : این مجموعه شامل 6 تصویر کلیپ آرت کریسمس با طرح آبرنگی جهت استفاده در طرح های گرافیکی است. این مجموعه با فرمت PNG بر روی سایت بارگذاری شده است که می توانید با استفاده از آن ها طرح های فوق العاده زیبایی را ایجاد کنید. تصاویر PNG و به صورت Transparent هستند که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ایی مناسب می باشند. تصاویر این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و مناسب برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن 300DPI هستند. این مجموعه برای طراحی کارت پستال کریسمس، برچسب های کریسمس، قاب گوشی، چاپ بر روی ماگ و … مورد استفاده قرار می گیرد.

اطلاعات دانلود کلیپ آرت آبرنگی ماشین کریسمس Watercolor Christmas Cars Clipart :

  • عنوان مجموعه: Watercolor Christmas Cars Clipart 
  • حجم مجموعه: 52MB
  • سازنده: Creative Fabrica
  • فرمت های موجود: PNG
  • تعداد فایل: 6

کلیپ آرت آبرنگی ماشین کریسمس

کلیپ آرت آبرنگی ماشین کریسمس

کلیپ آرت آبرنگی ماشین کریسمس

کلیپ آرت آبرنگی ماشین کریسمس - 5

کلیپ آرت آبرنگی ماشین کریسمس - 7

برچسب:
دسته بندی:

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود کلیپ آرت آبرنگی ماشین کریسمس Watercolor Christmas Cars Clipart”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.