دانلود وکتور و کلیپ آرت گرافیکی Fall In Love, ROMANTIC Graphic KIT


توضیحات

وکتور و کلیپ آرت گرافیکی : این مجموعه شامل 96 تصویر کلیپ آرت و طرح وکتور گرافیکی عاشقانه جهت استفاده در طرح های گرافیکی است. این مجموعه در قالب فایل های EPS, AI, JPEG, PNG بر روی سایت بارگذاری شده که می توانید با استفاده از آن طرح های فوق العاده زیبایی را ایجاد کنید. تصاویر PNG به صورت Transparent و شفاف ایجاد شده که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ایی مناسب می باشند. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. فایل های این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای ایجاد طرح و تصاویری با رزولوشن 300DPI مناسب می باشند. هم چنین کلیه تصاویر کاملا لایه باز هستند و می توانید آن ها را در نرم افزار های ویرایش تصاویر برداری مانند: Photoshop, Illustrator ویرایش و شخصی سازی کنید.

اطلاعات دانلود وکتور و کلیپ آرت گرافیکی Fall In Love, ROMANTIC Graphic KIT :

  • عنوان مجموعه: Fall In Love, ROMANTIC Graphic KIT
  • حجم مجموعه: 1GB
  • سازنده:
  • فرمت های موجود: EPS, AI, JPEG, PNG
  • تعداد فایل: 96

وکتور و کلیپ آرت گرافیکی

وکتور و کلیپ آرت گرافیکی

وکتور و کلیپ آرت گرافیکی

وکتور و کلیپ آرت گرافیکی

وکتور و کلیپ آرت گرافیکی

وکتور و کلیپ آرت گرافیکی - 7

وکتور و کلیپ آرت گرافیکی - 9

وکتور و کلیپ آرت گرافیکی - 11

وکتور و کلیپ آرت گرافیکی - 13

وکتور و کلیپ آرت گرافیکی - 15

وکتور و کلیپ آرت گرافیکی - 17

وکتور و کلیپ آرت گرافیکی - 19

وکتور و کلیپ آرت گرافیکی - 21

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود وکتور و کلیپ آرت گرافیکی Fall In Love, ROMANTIC Graphic KIT”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.