دانلود رابط کاربری اپلیکیشن موبایل سفر Travel Mobile App


توضیحات

رابط کاربری اپلیکیشن موبایل سفر : این مجموعه یک رابط کاربری اپلیکیشن سفر برای تلفن همراه میباشد. این مجموعه با فرمت های FIG, SKETCH, XD بر روی سایت بارگذاری شده است که به راحتی میتوانید آن را در نرم افزار های XD, Figma, Sketch ویرایش و شخصی سازی کنید.

اطلاعات دانلود رابط کاربری اپلیکیشن موبایل سفر Travel Mobile App :

  • عنوان مجموعه: Travel Mobile App 
  • حجم مجموعه: 5MB
  • فرمت های موجود: FIG, SKETCH, XD
  • تعداد فایل: 

دسته بندی:

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود رابط کاربری اپلیکیشن موبایل سفر Travel Mobile App”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.