دانلود وکتور طراحی وب سایت Set of Web Design Templates


توضیحات

وکتور طراحی وب سایت Set of Web Design Templates : این مجموعه شامل تصاویر وکتور مدرن برای توسعه وب سایت و اپلیکیشن تلفن همراه می باشد. این مجموعه برای فرمت های AI, EPS, JPG است که با استفاده از آن می‌ توانید طرح‌ هایی زیبا برای صفحات وب سایت ایجاد کنید. این مجموعه برای بنرها با موضوعات بازاریابی اینترنتی و شبکه مورد استفاده قرار می گیرد.

اطلاعات دانلود وکتور طراحی وب سایت Set of Web Design Templates :

  • عنوان مجموعه: Set of Web Design Templates
  • حجم مجموعه: 5MB
  • فرمت های موجود: AI, EPS, JPG
  • تعداد فایل: 
برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود وکتور طراحی وب سایت Set of Web Design Templates”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.