دانلود رابط کاربری اپلیکیشن شبکه اجتماعی Social Media App Concept


توضیحات

رابط کاربری اپلیکیشن شبکه اجتماعی : این مجموعه یک قالب رابط کاربری اپلیکیشن شبکه اجتماعی میباشد. این مجموعه در قالب فایل های PSD, FIG بر روی سایت بارگذاری شده است که به راحتی میتوانید آن را در نرم افزار های Photoshop, Figma ویرایش و شخصی سازی نمایید. این مجموعه به عنوان رابط کاربری اپلیکیشن شخصی یا تجاری مورد استفاده قرار میگیرد.

اطلاعات دانلود رابط کاربری اپلیکیشن شبکه اجتماعی Social Media App Concept :

  • عنوان مجموعه: Social Media App Concept
  • حجم مجموعه: 859KB
  • فرمت های موجود: PSD, FIG
  • تعداد فایل: 
برچسب:
دسته بندی: ,

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود رابط کاربری اپلیکیشن شبکه اجتماعی Social Media App Concept”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.