دانلود طرح لایه باز رابط کاربری Retro Jam UI Kit


توضیحات

طرح لایه باز رابط کاربری Retro Jam UI Kit : این مجموعه شامل فایل آماده رابط کاربری می باشد که در قالب فایل های PSD, ACO بر روی سایت بارگذاری شده است که به راحتی می توانید آن را در نرم افزار Photoshop ویرایش و شخصی سازی کنید. این قالب آماده از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای ایجاد پیش نمایش هایی با رزولوشن بالا و مد رنگی RGB مناسب می باشد.

اطلاعات دانلود طرح لایه باز رابط کاربری Retro Jam UI Kit :

  • عنوان مجموعه: Retro Jam UI Kit
  • حجم مجموعه: 7MB
  • فرمت های موجود: PSD, ACO
  • تعداد فایل: 

طرح لایه باز رابط کاربری Retro Jam UI Kit

طرح لایه باز رابط کاربری Retro Jam UI Kit

طرح لایه باز رابط کاربری Retro Jam UI Kit

طرح لایه باز رابط کاربری Retro Jam UI Kit - 5

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود طرح لایه باز رابط کاربری Retro Jam UI Kit”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.