دانلود تکسچر سنگفرش و جاده برای موتور رندر Vray در سینما فوردی


توضیحات

دانلود تکسچر سنگفرش و جاده برای موتور رندر Vray در سینما فوردی : مجموعه پیش رو شامل بیش از 100 تکسچر آماده سه بعدی با کیفیت بسیار بالا و واقع گرایانه می باشد. تمامی تکسچر های این آرشیو دارای کیفیت عالی و جزییات کلوزاپ فوق العاده و رزولوشن 4K و 4096 در 4096 هستند. تکسچر هایی این مجموعه شامل: جاده های خاکی، آسفالت، کاشی های پیاده رو در سبک ها، اشکال و رنگ های مختلف است. همه تکسچر ها با استفاده از مپ های PBR ساخته شده اند و به همین علت بسیار واقع گرایانه هستند. هر تکسچر شامل چهار لایه Diffuse ،Normal ،Displacement و Specular می باشد. در این تکسچر ها از مپ های displacement واقعی برای بامپ و عمق فیزیکی واقعی استفاده شده است. تمامی تکسچر ها 100% تکرار شونده هستند و بدون هیچ لبه ایی ایجاد شده اند تا استفاده از آن ها به صورت کاشی شده در هر صحنه یا آبجکت امکان پذیر باشد. به همراه مجموعه یک فایل با فرمت lib4d موجود است که شامل بیش از 100 شیدر می باشد. استفاده از این تکسچر ها نیاز به پلاگین V-Ray برای نرم افزار cinema 4d دارد.

اطلاعات دانلود تکسچر سنگفرش و جاده برای موتور رندر Vray در سینما فوردی :

  • عنوان مجموعه: V-Ray Roads And Pavements Texture Pack for Cinema 4D
  • حجم مجموعه: 
  • سازنده: Motion Squared
  • فرمت های موجود: lib4d
  • تعداد تکسچر: 100
  • کاتالوگ PDF: 

تکسچر سنگفرش و جاده - 2

تکسچر سنگفرش و جاده - 4

تکسچر سنگفرش و جاده - 6

تکسچر سنگفرش و جاده - 8

تکسچر سنگفرش و جاده - 10

تکسچر سنگفرش و جاده - 12

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود تکسچر سنگفرش و جاده برای موتور رندر Vray در سینما فوردی”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.