دانلود مجموعه افکت صوتی ماشین ها و قطار


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

افکت صوتی ماشین ها و قطار : این مجموعه شامل بیش از 171 افکت صوتی قطار، کامیون و اتومبیل های عبوری (حومه، مسافر، حمل و نقل) است که در طول سال 2016 در آزاد راه ها و راه آهن های مختلف ضبط شده است. این پکیج نه تنها به علت شبیه سازی احساس صوتی، برای عبور قطارها، کامیون ها و اتومبیل ها مناسب است، بلکه به عنوان عناصر طراحی یک نقطه شروع عالی برای ایجاد تعداد زیادی از وسایل علمی تخیلی مفید می باشد.

مشخصات مجموعه افکت صوتی ماشین ها و قطار :

  • عنوان: SoundBits – Pass-By Trains Trucks and Cars
  • محصول شرکت: SoundBits
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 171
  • حجم فایل: 1GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه افکت صوتی ماشین ها و قطار”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.