دانلود مجموعه افکت صوتی درام سینمایی Cinematic Drama


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

افکت صوتی درام سینمایی : این مجموعه شامل بیش از 107 نوع افکت صوتی درون نگری، مصنوعات ضربان دار، کلیدهای احساسی، افکت های صوتی ترکیبی، ملودیک آرامش بخش و آرام، آشکار ها، بازدید های ظریف می باشد. این پکیج برای طراحان صدا که روی افکت های صوتی موسیقی، سازندگان بازی، آهنگسازان و تهیه کنندگانی که برای تولید موسیقی بعدی خود کار می کنند، مناسب می باشد.

مشخصات مجموعه افکت صوتی درام سینمایی Cinematic Drama :

  • عنوان: Epic Stock Media – Scoring Tools: Cinematic Drama
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 107
  • حجم فایل: 244MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه افکت صوتی درام سینمایی Cinematic Drama”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.